А Ви знали ці 5 прuчuн чому жінкам потрібно їстu халву 3 разu на тuждень…

 

Халвою називають східну солодкість, виготовлену з рослинної сировини. Основою продукту стають горіхи або насіння. Їх очищають, подрібнюють до стану пасти, додають карамель і піноутворювач. В якості останнього в хорошому продукті використовується натуральний інгредієнт: корінь алтея або мильний корінь.

Піноутворювач дає ту саму волокнисту структуру, яка і відрізняє десерт. Хороша халва ніби складена з безлічі тонких шарів, легко кришиться, крихти НЕ липнуть одне до одного.

По складу халва буває:

соняшниковою;

горіховою – з арахісу, мигдалю, волоських і інших горіхів);

комбінованою – з декількох видів рослинної сировини.

Корисний десерт містить тільки натуральні інгредієнти. Уважно читайте склад на упаковці і відмовтеся від покупки, якщо побачили в списку компонентів ароматизатори, барвники. Не вживайте глазурований продукт – він містить ще більше цукру.

Шматочок задоволення для здоров’я

Рослинна основа робить десерт смачним і корисним. Виготовлений з насіння або горіхів, без термічної обробки, він містить велику кількість поліненасичених жирних кислот і білка. Рослинні жири добре засвоюються, а в комплексі з іншими компонентами працюють над нашим здоров’ям!

Поліпшення зору, стану шкіри і волосся. Вміст вітамінів А і Е в продукті робить його еліксиром краси і молодості. Десерт корисний і дітям, так як підтримує здоров’я очей.

Спокійний сон і стресостійкість. Продукт багатий на вітаміни групи В і РР, необхідних нервовій системі.

Поліпшення роботи кишечника. У халви багато рослинної клітковини, яка не перетравлюється в кишечнику. Грубі волокна очищають стінки від шлаків, нормалізують роботу системи травлення.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩