Покоївка прибирала номер, з якого з’їхали двоє хлопців. Але коли відкинула простирадло, вона було сильно вражена…

 

Тільки добрі справи врятують цей світ.

Головні герої нашої сьогоднішньої історії — двоє молодих хлопців Джош і Кайл. Хлопці впевнені, що тільки добрі справи врятують цей світ. Щоб заразити цією корисною ідеєю світ, вони вирішили почати з себе. Друзі подорожують по світу і допомагають добрим людям, знімаючи це на відео і викладаючи в Мережу, інформує Ukr.Media.

У скарбничці їх хороших вчинків вже чимало маленьких чудес: вони роздавали гроші бездомним, залишали приголомшеним офіціантам нечувані чайові і платили за чужими рахунками на автозаправках. Але хлопці дуже розбірливі у виборі «жертв», і героями їх добрих розіграшів стають люди, які намагаються чесно жити і трудитися.

На цей раз хлопці вирішили віддячити покоївці з невеликого придорожнього готелю. Дівчина мало не розплакалася, побачивши що для неї підготували ці щедрі незнайомці!

Якось хлопці розговорилися з менеджером закладу, в якому зупинилися. Керуюча не могла натішитися своєю новою покоївкою. Рідкісна акуратистка і справжня трудяга — так описала вона свою працівницю. Жінка без сперечань бралася за будь-яку роботу, щосили намагаючись зробити її на совість.

Кайл і Джош вирішили, що ця дівчина заслуговує на маленьке диво, і приготували для неї приємний сюрприз. Хоча на перший погляд це навряд чи було схоже на подарунок…

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩