НАБЛИЖАЛОСЯ ВЕСІЛЛЯ, АЛЕ НАТАЛЯ ХВИЛЮВАЛАСЯ, ЩО У ЇЇ БАТЬКІВ НЕМАЄ ГРОШЕЙ НА СУКНЮ, ТОМУ ОБИРАЛА НАЙДЕШЕВШУ. ТА ЯК ТІЛЬКИ МАЙБУТНЯ СВЕКРУХА ДІЗНАЛАСЯ, ЩО НЕВІСТКА БІДОВА, ВІДРАЗУ ПОЇХАЛА В СЕЛО ДО БАТЬКІВ НАТАЛІ. ЗАБІГЛА В ХАТУ І ВЛАШТУВАЛА СКАНДАЛ. ЩО ВОНИ ЗА ЇХ РАХУНОК ХОЧУТЬ ДОНЬКУ В ЛЮДИ ВИВЕСТИ. ВОНА ЇМ НЕ РІВНЯ. МАМА НАТАЛІ ВЕСЬ ВЕЧІР ПРОПЛАКАЛА. БІЛЬШЕ ДМИТРО ДО НАРЕЧЕНОЇ ЖОДНОГО РАЗУ НЕ ПРИЇЗДИВ. МИНУЛИ РОКИ, НАТАЛЯ ВИЙШЛА ЗАМІЖ, ВЖЕ ДОНЬКА ДОРОСЛА. І, ЯКОСЬ ВИПАДКОВО, КОЛИ ПРИЇХАЛА В СЕЛО ДО МАМИ, ЗУМТРІЛА ДМИТРА. ЖІНКА ЛЕДЬ ВПІЗНАЛА ЙОГО. І ПОЧАЛА ЗГАДУВАТИ РОЗПОВІДЬ СВОЄЇ МАМИ ПРО ЙОГО ЖИТТЯ

Наталя була з багатодітної, малозабезпеченої сім’ї. Не дивлячись на це, вона вчилась в школі на відмінно, була дуже працьовита, і в усьому допомагала батькам і молодшим братам. В старших класах вона почала зустрічатися зі своїм однокласником Дмитром. Він був з багатої сім’ї і ніколи ні в чому собі не відмовляв. Йому світило велике майбутнє, двері найкращих вузів для нього були відкриті.

Наталя закохалася в Дмитра до нестями. Він теж відповідав взаємністю. Закохані вирішили, що після закінчення школи обов’язково одружаться. Після випускного вечора Дмитро повідомив батьків, що хоче одружитись з Наталею. Після такої новини батьки наче збожеволіли, особливо його мати. Вони заборонили йому навіть думати про Наталю, вона абсолютно не його рівень, йому потрібна дружина з забезпеченої родини – повторювала мати Дмитра.

Потім вона пішла додому до Наталі і влаштувала там скандал. Вона звинувачувала батьків дівчини, що це вони хочуть видати свою бідову доньку за їхнього багатого сина. Вона заборонила Наталі спілкуватися з Дмитром.

Наталя проплакала всю ніч, а на наступний день зателефонувала Дмитрові, дівчина сподівалась, що так думають лише його батьки, а коханий просто потрапив під їхній вплив. Але Наталя помилялась. Дмитро сказав їй, що це був лише шкільний роман, що якщо він і одружиться то не на ній. Сльози градом котилися по її щоках. За що ж він так з нею? За те, що бідна? Нічого! Вона ще їм усім покаже, хто є хто!

Як би складно не було Наталі пережити таке приниження, та час лікує. Вона вступила до інституту, який закінчила з червоним дипломом. Такий вже мала характер – як візьметься за щось, то зробить все в найкращому вигляді. І робота хороша знайшлася. Незабаром заміж вийшла. Роки швидко біжать. Вже і донька доросла. Разом з чоловіком відкрили власну справу, працювали не покладаючи рук. Зусилля виправдали себе, справи стрімко йшли в гору. Наталя досягла всього, про що мріяла.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩