ОКСАНА ТАКИ ПОСЛУХАЛА МАМУ. ВАСИЛЯ НА ВЕСІЛЛІ ЄДИНОЇ ДОНЬКИ НЕ БУЛО. ВАЖКО БУЛО ЧОЛОВІКОВІ ВДОМА ПРОБУТИ ДЕНЬ, КОЛИ ДОНЬКА ВИХОДИЛА ЗАМІЖ. НАДІЯ ПРОСИЛА ВАСИЛЯ, ЩОБ ТОЙ ПОСТУПИВСЯ І ПІШОВ ПРИВІТАВ ДОНЬКУ, АЛЕ ВІН СКАЗАВ, ЩО ВЖЕ ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ

 

Чотирнадцять років тому Василь дуже важко пережив розлучення. Це була дуже некрасива історія, Василь їздив по заробітках, збудував гарний будинок. А дружина за цей час завела роман з колегою по роботі. Про це Василь дізнався від її найкращої подруги. Терпіти зраду не захотів, та й дружина нічого не заперечувала – так і розійшлися. Будинок і все, що було в ньому, він залишив доньці і дружині. Донька, на жаль, ще була занадто маленькою, щоб зрозуміти, що насправді відбувається між дорослими.

Після розлучення Василь втратив будь-який інтерес до життя. Спочатку знімав житло. Але якось зустрів на вулиці Надію, ту саму подругу дружини, яка розповіла йому про зраду. Надія зізналася, що колишня дружина Василя і бачити її після цього не хоче. Так вони почали спілкуватися – спочатку, як друзі, а потім їхня дружба переросла у щось більше. Незабаром Василь і Надія зійшлися і почали жити разом.

Почувши про це, колишня дружина Василя зчинила великий скандал, звинуватила подругу в тому, що вона спеціально все підлаштувала, щоб забрати в неї чоловіка. У самої ж роман з колегою продовжувався і незабаром вони одружилися.

Так і жили, між собою не спілкувалися, але про доньку Василь не забував, підтримувати її фінансово. В основному спілкування складалося з дзвінків і переказів грошей. Зустрічалася Оксана з татом дуже рідко. Мама все життя розповідала їй свою історію – що це батько зрадник, а тітка Надія забрала у неї чоловіка, а в Оксани тата. І дівчина свято вірячи в цю історію, люто ненавиділа розлучницю тітку Надію.

Коли Оксані виповнилося двадцять років, вона зібралася виходити заміж. Запросили і тата. Але в телефонній розмові попередила, щоб він приходив один, без своєї дружини. Василь дуже любив свою доньку, але такий ультиматум його відверто обурив. Тому він відповів доньці теж дуже різко:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩