ЧОЛОВІК НЕ СТАВ НІЧОГО ПРИХОВУВАТИ, А ПРЯМО МЕНІ СКАЗАВ, ЩО ЙДЕ ДО ІНШОЇ ЖІНКИ. РУСЛАН ЗІБРАВ РЕЧІ І БІЛЬШЕ НЕ ПОВЕРНУВСЯ. МИ ЗАЛИШИЛИСЯ УДВОХ З ДОНЬКОЮ, БЕЗ ГРОШЕЙ, БЕЗ РОБОТИ І БЕЗ ЧОЛОВІКА. Я БУЛА ЗМУШЕНА ЗАЛИШИТИ ДОНЬКУ ЗІ СВОЄЮ МАТІР’Ю, І ПОЇХАТИ НА ЗАРОБІТКИ ЗАКОРДОН. Я ПРОПРАЦЮВАЛА РІК В ІНШІЙ КРАЇНІ НА ХОРОШІЙ РОБОТІ, ЗАРОБИЛА НЕ МАЛУ СУМУ ГРОШЕЙ. КОЛИ ПОВЕРНУЛАСЯ ДОДОМУ ТО ДІЗНАЛАСЯ, ЩО РУСЛАН ШУКАЄ МЕНЕ. ЛИШЕ ЗГОДОМ ПОЧУЛА ПРО ЙОГО БІДУ

 

За Руслана я вийшла заміж відразу після інституту. Ми дуже кохали один одного і в шлюбі були дуже щасливі. Через два роки в нас з’явилась донечка і ми були найщасливішими батьками в світі.

Але ще через два роки все почало змінюватись. Руслан абсолютно перестав звертати на мене увагу. Затримувався допізна на роботі, на вихідні казав, що їде з друзями на риболовлю. Загалом я почала розуміти, що в нього з’явилась коханка. Через місяць мої здогади підтвердились. Руслан сам про все розповів, він сказав, що йому просто все набридло, він покохав іншу жінку, зібрав речі і більше не повернувся.

Ми залишилися удвох з донькою, без грошей, без роботи і без чоловіка. Я була змушена залишити доньку зі своєю матір’ю і поїхати на заробітки закордон.

Я пропрацювала рік в іншій країні на хорошій роботі і заробила не малу суму грошей. Коли повернулася додому то дізналася, що Руслан прожив з коханкою не довго. Вся справа в тому, що мій колишній чоловік став не потрібен їй після того, як у нього почалися проблеми зі здоров’ям.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩