ОЛЬГА ПРИЇХАЛА РАНІШЕ, А ОЛЕКСІЙ З БАТЬКАМИ МАЛИ ПРИЇХАТИ В СУБОТУ, ДОМОВЛЯТИСЯ ПРО ВЕСІЛЛЯ. В П’ЯТНИЦЮ В ХАТІ ОЛЬГИ КИПІЛА РОБОТА – ЗАВТРА Ж МАЮТЬ ПРИЇХАТИ СТАРОСТИ. В СУБОТУ ЗРАНКУ ОЛЬГУ РОЗБУДИВ ТЕЛЕФОННИЙ ДЗВІНОК, ОЛЕКСІЙ ПОВІДОМИВ, ЩО ВОНИ НЕ ПРИЇДУТЬ, І ВЗАГАЛІ, ВСЕ СКАСОВУЄТЬСЯ. ДІВЧИНА НЕ МОГЛА ПОВІРИТИ В ТЕ, ЩО ЧУЛА. МАТИ ПЛАКАЛА, БАТЬКО МОВЧАВ. ОЛЬГА ЗІБРАЛАСЯ І НЕГАЙНО ПОЇХАЛА ДО КОХАНОГО З’ЯСУВАТИ, ЩО Ж СТАЛОСЯ

 

Ольга цього разу їхала додому і не чулася від радості – коханий нарешті зробив їй пропозицію. Дівчина нещодавно закінчила університет і влаштувалася на роботу. Разом з коханим Олексієм почали разом винаймати квартиру. Мама, звичайно, була проти таких “вільних” відносин, але донька запевняла, що вони обов’язково поберуться.

І ось нарешті Олексій зробив довгоочікуваний крок – прийшов ввечері додому з букетом троянд і подарував каблучку. Ольга вже й не сподівалася на це. Відколи вона познайомилася з батьками Олексія, зрозуміла, що вона йому не пара. Батьки жили за містом у великому двоповерховому котеджі і були дуже заможними людьми. Ольга ж боялася зізнатися, що її родина живе більш, ніж скромно. Олексій знав про це, але запевняв, що це немає ніякого значення.

Ольга приїхала раніше, а Олексій з батьками мали приїхати в суботу, домовлятися про весілля. В п’ятницю в хаті Ольги кипіла робота – завтра ж мають приїхати старости. В суботу зранку Ольгу розбудив телефонний дзвінок, Олексій повідомив, що вони не приїдуть, і взагалі, все скасовується. Дівчина не могла повірити в те, що чула. Мати плакала, батько мовчав. Ольга зібралася і негайно поїхала до коханого з’ясувати, що ж сталося.

З Олексієм вони зустрілися в кафе, виявляється, хлопець навіть встиг вже свої речі з квартири забрати. Розмови по душах не вийшло, перед Ольгою сиділа чужа, незнайома людина. Олексій без зайвих емоцій сказав:

– Мені випала нагода поїхати в Америку. Ймовірно, я затримаюся там на кілька років. Не хочу, щоб ти через це страждала, тому не чекай мене. Америка для мене – це шанс, який я не можу втратити.

Не минуло і місяця, як Олексій поїхав, а Ольга зрозуміла, що чекає дитину. Вона телефоном повідомила про це Олексію, але він мовчав. Батьки хлопця теж відхрестилися від онука, мовляв, це твоя дитина і твої проблеми.

Ольга народила чудового хлопчика, але грошей їй не вистачало навіть на найнеобхідніше. Разом з малюком вона переїхала до мами в село. Батьки чим могли, допомагали доньці і ніколи не дорікнули їй ні в чому. Долею Ольги переймалися і сусіди, теж допомагали, хто чим міг – ті колиску подарували, ті одяг принесли. Але найбільше намагався допомогти Андрій, сусідський хлопець і друг дитинства. Він приходив до Ольги щодня, допомагав поратися з малюком і щоразу твердив, щоб вона не падала духом, бо все буде добре.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩