У СУБОТУ МИ З ЧОЛОВІКОМ ПОЇХАЛИ ЗА ПОКУПКАМИ. ТІЛЬКИ СІЛИ В МАШИНУ, ЧОЛОВІКОВІ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА СВЕКРУХА. ВІН ВЗЯВ СЛУХАВКУ, КОЛИ Я ПОЧУЛА, ПРО ЩО ВІН З НЕЮ РОЗМОВЛЯЄ, НЕ ВИТРИМАЛА І ПОСТАВИЛА СВЕКРУХУ НА МІСЦЕ. ТЕПЕР І ЧОЛОВІК, І СВЕКРУХА ЗІ МНОЮ НЕ РОЗМОВЛЯЮТЬ

 

Леся ніколи не любила свекруху, але прямо про це їй не говорила. Але своєму чоловікові вона періодично скаржилася на неї.

– А ти ніколи не замислювався, що у наших з тобою мам абсолютно однакова пенсія, при цьому у моєї мами гроші є завжди, а твоїй постійно не вистачає! Ні на шоколадку онукові, ні на пристойний одяг.

Лесі вже порядком набридло, що не проходить і десять днів після пенсії, як свекруха вже дзвонить чоловікові, мовляв, допоможи, кинь кілька гривень на картку, щоб до наступної пенсії дожити.

Леся з чоловіком живуть окремо від батьків, працюють, виховують синочка, платять кредит за квартиру. Але у молодих людей є мрія, вони дуже хочуть другу дитину, тому з усіх сил намагаються пошвидше виплатити кредит. Тому зараз вони на всьому економлять. Леся уважно ставиться до всіх витрат, збирає чеки, придумує нові способи зекономити. Тому її дуже дратує те, що чоловік постійно дає гроші матері, яка не вміє економити.

Стиль життя свекрухи вже давно відверто дратує невістку. Нещодавно чоловік заплатив мамі всі комунальні послуги за кільки місяців, а у неї знов борг.

– У лютому ми за квартиру свекрухи заплатили близько п’яти тисяч! Прийшли до неї в гості, а в під’їзді на дошці оголошення – список боржників, і ми – в тому числі. Ось як так? Вона вчасно не оформила субсидію. Людина живе одним днем! Відмовити собі ні в чому не може, що побачить – купує. У мене таке в голові не вкладається! Як можна так жити в її віці?

Просто свекруха звикла жити на широку ногу і зараз не хоче відмовлятися від гарного життя. Колись вона працювала на досить непоганий роботі і могла собі все це дозволити, але ж зараз час у неї не той. А вона і далі купує собі дорогі креми, косметику, небюджетний одяг і взуття. Досі намагається ходити до косметолога, робити манікюр і зачіску в салоні. Воно може й не погано, але фінансова ситуація у неї змінилася. Проте відмовляти собі в «списку бажань», економити і рахувати Олена Вікторівна не поспішає.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩