В ОДИН «ПРЕКРАСНИЙ» ДЕНЬ, ЯКРАЗ ПІСЛЯ 8 БЕРЕЗНЯ, ОЛЕКСАНДР НЕ ПРИЙШОВ ДОДОМУ НОЧУВАТИ. Я ДОВГО ЙОМУ ДЗВОНИЛА, АЛЕ ЧОЛОВІК НЕ БРАВ ТРУБКУ. ПРИЙШОВ ВРАНЦІ, Я НА НЬОГО НАКИНУЛАСЯ З КРИКАМИ, АЛЕ ВІН ПРОСТО СІВ ПИТИ КАВУ. А ПОТІМ ВІДКРИВ ШАФУ, ЗАБРАВ ДОКУМЕНТИ, І ПОЧАВ ЗБИРАТИ РЕЧІ В СУМКИ. Я ПОЧАЛА ПЛАКАТИ І ВИМАГАЛА ПОЯСНЕНЬ. ЗІБРАВШИ ВАЛІЗИ, ЧОЛОВІК НАРЕШТІ МЕНІ СКАЗАВ: – Я ЙДУ ДО ІНШОЇ ЖІНКИ! І ДО ТВОГО ВІДОМА, ВОНА НЕ ЮНА РОЗЛУЧНИЦЯ, А НАБАГАТО СТАРША ЗА ТЕБЕ

Коли я зустріла Олександра, відразу закохалася – він був неймовірно красивим. Мені тридцять років, Олександру тридцять три. Я вже і не сподівалася після розлучення, що можу бути щасливою. Але Олександр виявився правильним чоловіком і його не зупинила навіть моя чотирирічна донька – ми одружилися.

Мені всі навколо говорили: «На що ти сподіваєшся – тобі вже під тридцять, молоді на п’яти наступають, а твій залицяльник такий красень! А ти ще й з причепом –навіщо ти йому потрібна?». Але серед інших Олександр вибрав мене.

Ми прожили три роки і чоловік ошелешив мене – покинув і пішов до іншої. А тій, іншій, сорок років! Я завжди боялася, що він втече до юної дівчини, і тому намагалася його зробити сім’янином. Зараз я розумію, що, можливо, я десь перегнула палицю. Слухала поради «мудрих» жінок: мовляв, не давай йому спуску. Взяв з дитиною – нехай стане доньці батьком.

Я так боялася, що він піде до іншої, що контролювала практично кожний його крок. Але я шукала в його соцмережах молодих розлучниць, а на тих, хто у нього був старше 35 років навіть не реагувала.

Останній рік шлюбу був особливо напруженим – Олександр затримувався на роботі. Розповідав мені про звіти якісь, але я ж відчувала, що він бреше. Щовечора я робила розбір польотів влаштовувала істерику, чоловік просив мене, щоб я перестала його контролювати. Але як я могла зупинитися, якщо відчувала, що у нього є інша

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩