У МЕНЕ Є РОДИЧКА, ТІТКА МАРІЯ, ДОБРА ТАКА ЖІНКА. МАЄ СИНА Й ДОЧКУ. А НЕЩОДАВНО МЕНІ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА ДОЧКА ЇЇ, НАТАЛКА. СКАЗАЛА, ЩО МАТИ ВЖЕ НЕ ХОДИТЬ. НАТАЛЯ ДОГЛЯДАЛА МАМУ ДОВГО, ВІДПРОШУВАЛАСЯ З РОБОТИ ЧАСТО, І, ВРЕШТІ, ЇЇ ЗВІЛЬНИЛИ. БРАТ ПЕРЕСИЛАВ ЯКІСЬ КОПІЙКИ. АЛЕ ПРОЖИТИ ДВОХ НА ОДНУ МАМИНУ ПЕНСІЮ БУЛО ВАЖКО. І НАТАЛЯ ДУЖЕ ВТОМИЛАСЯ БІЛЯ МАМИ, ВОНА ВИРІШИЛА НАЙНЯТИ ДОГЛЯДАЛЬНИЦЮ, А САМА ВИЙШЛА НА РОБОТУ. БРАТ, ЯК ТІЛЬКИ ДІЗНАВСЯ ПРО ЦЕ, СТАВ ТЕЛЕФОНУВАТИ ЩОДНЯ НАТАЛІ, КРИЧАВ, СВАРИВСЯ, ЩО ТА МАТІР ПОКИНУЛА. АЛЕ Ж ДОНЬКА ВІД МАТЕРІ НЕ ВІДМОВИЛАСЯ, ПРОСТО ІНШОГО ВИХОДУ В НЕЇ НЕМАЄ

 

Є у мене одна родичка, тітка Марія. Зараз вона вже в літах. Нещодавно мені зателефонувала донька її Наталка, жалілася на життя, і мені дуже шкода їх стало.

Останні роки тітка Марія жила одна, чоловіка її не стало три роки тому.

Дітей двоє, внуки, правнуки, всі живуть поруч біля неї, в одному місті. Хіба то не це щастя для бабусі? Коли діти та внуки живі здорові і поруч! Відвідують, не забувають.

Але недавно, нам зателефонувала дочка цієї тітки Марії. Вона повідомила нам, що її мама не може ходити. Якийсь час вона лежала в лікарні.

Я зі своєю сім’єю багато разів провідувала її. Але при зустрічі, вона майже мовчала, говорила мало і дуже повільно. Розібрати щось було дуже важко.

Тільки вчора ввечері я ще по телефону говорила з тіткою Марією, в гості збиралася, давно не бачилися!

Тепер вона лежить, ходити не вміє, говорити не вміє, добре, що хоч рідних та близьких людей впізнає. Коли Марію виписали з лікарні, за нею стала доглядати рідна донька.

У дочки чоловіка немає, тому  весь свій час вона присвячувала своїй матері: прибирала, готувала, мила, переодягала. Але, через такий стан мами вона часто відпрошувалася з роботи, і за це незабаром її звільнили.

Залишилася вона без роботи. У тітки Марії був ще син. Відколи мати захворіла, він трохи допомагав грошима, а донька доглядала.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩