ВЖЕ МАЛО БУТИ ВЕСІЛЛЯ. ПРО ЦЕ ЗНАЛО ПІВ СЕЛА. БАТЬКИ ЗБИРАЛИ РОДИНУ, ОКСАНА СКЛИКАЛА ПОДРУГ. ТА В МОЄМУ ЖИТТЯ З’ЯВИЛАСЯ ІНША ЖІНКА. ВОНА БУЛА ЯСКРАВА, ЦІКАВА, НЕ ТЕ, ЩО МОЯ ОКСАНА, ЗВИЧАЙНА СІРА МИШКА. І Я ПОКИНУВ НАРЕЧЕНУ, ПРОСТО ПІШОВ. ОКСАНА ДОВГО ПЛАКАЛА, АЛЕ НЕ ПРОСИЛА МЕНЕ ЗАЛИШИТИСЯ, КАЗАЛА, ЩО КОХАТИМЕ МЕНЕ ВСЕ ЖИТТЯ, ЩОБ Я ТЕЛЕФОНУВАВ ЇЙ. А Я СПОКІЙНО ПІШОВ ДО ІНШОЇ. ПРОЙШЛО 5 РОКІВ. ВСІ ЦІ РОКИ Я ХОТІВ ЇЙ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ. ОДНОГО ВЕЧОРА ТАКИ ЗВАЖИВСЯ. ГОЛОС У НЕЇ БУВ ЩАСЛИВИМ, А ПОРУЧ СМІЯЛИСЯ ДІТИ. Я НЕ МІГ Й СЛОВА МОВИТИ, І КИНУВ ТЕЛЕФОН. А ПОТІМ ВІД НЕЇ ПРИЙШЛО ПОВІДОМЛЕННЯ

 

З Оксаною ми познайомилися дуже давно. Мріяли про щасливу сім’ю, будували плани на майбутнє, поки в моєму життя не з’явилася інша жінка. Вона була яскрава, цікава, Оксана для мене вже була сірою мишкою, прочитаною книгою. А ця жінка постійно посміхалася, з нею я пізнавав щось нове щодня. Я дякував долі, що я вільний, що не пов’язав себе путами шлюбу, дітьми, і я ось так спокійно можу все залишити, і піти. Я хотів бути щасливим саме з цією жінкою, і вірив, що зможу бути щасливим лише з нею.

Коли я йшов, Оксана плакала, але вона не просила мене залишитися, ні, вона дуже добре мене знала, і прекрасно бачила, що я вже не той, що був, я не її, мене полонила та жінка. Але вона мені сказала єдині слова, яким я навіть не придав значення. Сказала, що буде любити мене все життя. Сказала, щоб я телефонував їй. А я сухо промовив, наче завчив давно цю фразу, що вона ще зустріне своє щастя.

Лише тепер, коли пройшло 5 років з того дня, я розумію цінність тих слів.

Зателефонувати я хотів весь час як ми розлучилися, але не робив це. Чому?

Напевно, я думав, що вона змінила номер. Але якогось дня я все-таки я набрав Оксану.

Як не дивно, але вона взяла телефон, і я почув її ніжний і такий спокійний голос, навіть тремтіння пробігло по мені, у мене було таке відчуття, що вона, навіть через 5 років, чекала мого дзвінка.

Я мовчав в телефон, голос Оксани мені здався щасливим, та й на задньому плані чулися дитячі голоси, вони сміялися. Я не міг промовити жодного слова, та й не знав я що я міг їй сказати через 5 років.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩