ОКСАНА З ЧОЛОВІКОМ ДОПОМОГЛИ СИНОВІ КУПИТИ КВАРТИРУ, А САМІ ПЕРЕЇХАЛИ В СЕЛО, ЩОБ У ВНУКІВ ВСЕ СВІЖЕ БУЛО. АЛЕ СИН ДОПОМАГАТИ БАТЬКАМ НЕ СПІШИВ, БО ДРУЖИНА НЕ ПУСКАЄ. – МИ Ж ЇМ КВАРТИРУ ДВОКІМНАТНУ КУПИЛИ, МОГЛА Б НЕВІСТКА ПРОЯВИТИ ПОВАГУ І ПОДЯКУ. – КВАРТИРУ ВИ СИНОВІ КУПИЛИ, ВОНА НА НЬОМУ ЗАПИСАНА, Я ВАС ПРО КВАРТИРУ НЕ ПРОСИЛА. І НЕ ПРОСИЛА, ЩОБ ВИ КУПУВАЛИ БУДИНОК В СЕЛІ. І ЖИЛИ Б СПОКІЙНО. І НЕ БУЛО Б ВАЖКОЇ РОБОТИ, І ДОПОМОГА Б ПО ГОСПОДАРСТВУ НЕ БУЛА ПОТРІБНА Б – ВІДРІЗАЛА НЕВІСТКА

 

В понеділок зранку сусідка окликнула Оксану Степанівну через паркан. – А що, син уже поїхав? Бачу, що з п’ятниці вам допомагав.

– Так, був Богдан, – знехотя погоджується Оксана Степанівна, збираючи траву, яку косив на ділянці її чоловік. – А що толку? Сітку на паркані перетягнути обіцяв, але, напевно ми з чоловіком знову самі будемо це робити.

Василь Васильович, чоловік Оксани Степанівни, хоч і намагається бадьоритися, але займатися справами по господарству йому нелегко. Так як і не легко дружині, яка теж сьомий десяток років розміняла. Але турботи в заміському будинку не чекають: кроликам треба трави, город вимагає догляду, огірки самі себе не приберуть, ягоди самі в банки не закриються. А так хочеться порадувати онуків.

Богдан в сім’ї – єдиний син, одружився він чотири роки тому і досить пізно, зараз чоловікові тридцять вісім років. До одруження Богдан жив з батьками в трикімнатній квартирі, хоча у нього вже була власна однокімнатна квартира.

Коли Оксана Степанівна почула, що у неї скоро з’явиться внук, вирішила так: свою трикімнатну квартиру продамо, купимо собі будиночок за містом і на двокімнатну вам додамо.

Будинок піднайшли в селі, звідки чоловік родом. Великий, хороший, сарайчики різні, чудова присадибна ділянка. Зробили ремонт і обзавелися хазяйством, не для себе, для дітей. Богдан з дружиною обіцяли допомагати, приїжджати, своя машина у сина була вже давно.

Внуки пішли один за одним, Данило – два рочки і Софійка – пів року. Невістка сидить в декреті. Син з родиною майже кожні вихідні до батьків приїжджають: будинок просторий, повітря свіже, ягоди та овочі з куща, яйця свої, молоко козяче. Спочатку Оксана Степанівна цьому дуже раділа, а тепер вже почала нарікати,  адже за господарством догляд потрібен, а допомоги від Богдана практично немає.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩