МИ СТАЛИ ЖИТИ З ЛЮДМИЛОЮ РАЗОМ. А ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ, Я СКАЗАВ ЇЙ, ЩОБ ВОНА ГОТУВАЛАСЯ ДО ВЕСІЛЛЯ, ТА ЛЮДМИЛА ГОВОРИЛА, ЩО ЗАРАЗ НЕВДАЛИЙ ЧАС. І РОЗПОВІЛА МЕНІ ВСЮ ПРАВДУ ПРО СВОЄ ЖИТТЯ. ТЕПЕР Я ДУЖЕ ХОЧУ ПОБАЧИТИ ЇЇ ЧОЛОВІКА, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ, ЩО Ж ВІДБУЛОСЯ НАСПРАВДІ

 

Ніколи не думав, що я потраплю в таку ситуацію. Коли я познайомився з Людмилою, то відразу зрозумів, що це саме та жінка, яку я шукав все життя. Ми відразу знайшли спільну мову, нам завжди є про що поговорити, абсолютно на будь-які теми без жодних проблем. Ми відчуваємо себе комфортно один з одним. Я дуже цінував цю жінку, і мріяв, щоб вона стала моєю дружиною.

На жаль, через мою роботу і постійні відрядження, у нас не було можливості часто бачиться з нею, але це не заважало розвитку наших відносин.

Весь вільний час я проводив лише з Людмилою, насолоджувався кожною хвилиною, проведеною разом.

Через пів року мене підвищила на роботі. Тепер я був начальником відділу і їздити у відрядження у мене не було потреби, я весь час перебував у рідному місті.

Людмила переїхала до мене, нам було добре разом. Згодом я вирішив зробити їй пропозицію, чого тягнути, якщо у нас настільки все добре. Довго обмірковував, як їй все сказати, щоб вона повірила в щирість моїх намірів.

Через місяць я сказав Людмилі, що хочу з нею одружитися. Спочатку вона просто говорила, що зараз не найкращий час для весілля. Я не розумів, чому вона так каже, адже думав, що вона хоче створити зі мною сім’ю. Але після серйозної розмови, зізналася, що вона вже давно офіційно одружена.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩