І ТАК Я ПОЧАВ ЗРАДЖУВАТИ ДРУЖИНІ. ТЕЩА ЗРОЗУМІЛА ВСЕ ВІДРАЗУ, І СКАЗАЛА МАРИНІ, ЩО В МЕНЕ Є ІНША. МАРИНА ГОЛОСНО СМІЯЛАСЯ, А ПОТІМ СКАЗАЛА, ЩО КОМУ Я ПОТРІБНИЙ, КРІМ НЕЇ. АЛЕ ДРУЖИНА ДУЖЕ ПОМИЛЯЛАСЯ

 

Ще до одруження я ніколи і ні в чому не відмовляв своїй дружині. Після весілля стало ще гірше. Марину, так звали мою дружину, ніколи не цікавила моя думка, всі рішення вона приймала сама. Я сам в цьому винен, тому що дозволяв з собою так чинити. Навіть мої діти мене не поважали і ні в що не ставили. Я постійно працював і забезпечував всю сім’ю, при цьому не маючи грошей навіть на якісь дрібниці, все віддавав дружині, хоча вона не працювала жодного дня.

Я намагався дати їй все, і навіть більше, хотів зробити її щасливою. Завжди поступався, і мені це було не складно. Я робив все від душі, але ніякої віддачі не було, та я й сам нічого не просив взамін. Можливо, Марина взагалі мене не кохала, просто їй так було зручно.

В нас є двоє дітей, хлопчик і дівчинка. Я дуже хотів дати ім’я синові, те яке я хотів, але як завжди мене ніхто навіть слухати не хотів. У мене є машина, але не я її обирав. Я не помітив того моменту, як став ніким, я став слабким і приниженим. Хоча просто хотів давати і отримувати щастя.

Щоб купити собі щось, я повинен як дитина випрошувати в дружини свої зароблені гроші. І якщо, на її думку, та або інша річ була дійсно потрібна, то тільки тоді вона давала згоду. Я дуже втомився від такої неповаги, і одного разу після роботи, я пішов не додому, а вирішив піти прогулятися в парк.

Я йшов по парку ні про що не думаючи, раптом почув за спиною жіночий голос. Я обернувся і побачив молоду дівчину. Вона підійшла до мене і попросила допомогти їй зайти телефон, який вона загубила десь в парку. Звали її Наталя, вона попросила мене щоб я набрав її номер і можливо ми почуємо коли телефон буде дзвонити.

Я набрав її номер, виклик йшов, але телефон ми не чули. Побродивши приблизно годину по парку ми таки знайшли пропажу. Наталя запропонувала мені піти з нею на каву – я погодився. Так я почав зраджувати дружині.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩