Невістка майже не готує їсти старшому внуку. Він, каже, дорослий вже, нехай привчається до самостійності.

 

– Старшому онукові десять років, влітку одинадцять буде, невістка сидить в декреті з молодшим, однорічним! – скаржиться свекруха.

– Я тут з ними жила тиждень, син у відрядженні був. Уявляєш, невістка майже не готує старшому! Він, каже, дорослий вже, нехай привчається до самостійності!

Євгенія Михайлівна живе в селі, син її з сім’єю і двома дітьми – у місті.

Відносини з невісткою Іриною у Євгенії Михайлівни не найближчі. Як то кажуть, крихкий нейтралітет.

Минулого місяця Євгенія Михайлівна проходила лікування в столичній клініці, і тиждень жила у сина.

– Завела собі нову іграшку, а старший зростає, як трава! – зітхає вона. – Мені його шкода… Уявляєш, мати жодного разу не встала вранці, щоб проводити його в школу. Це як?

Дитина сама заводить собі будильник, сам встає, сам одягається, збирається і йде.

– Мати спить собі з молодшим, уявляєш? – обурено розповідає вона. – Навіть не ворухнеться! Ну, правда, в ці дні молодша дитина прихворіла, та ще зуби у нього лізуть, ночами спав погано, Іра вставала постійно… Але це ж не виправдання! Старший-то теж дитина, і йому потрібна турбота і увага!

Ірина стверджує, що син вранці не снідає – просто не хоче їсти. З раннього дитинства так – снідає не раніше, ніж через пару годин після підйому. У школі їх годують після першого уроку, дають запіканки, омлети, каші.

Але якщо син голодний, він цілком може взяти кукурудзяні пластівці і залити молоком, або зробити собі бутерброд. Може з’їсти яблуко, банан, сирок – в його розпорядженні цілий холодильник, набитий їжею.

Він дорослий хлопець, йому майже одинадцять! І нема чого стрибати перед ним, соплі йому витирати. Він повинен бути самостійним і вміти себе обслуговувати.

Микита і справді дуже самостійний, серйозний і відповідальний хлопчик. Він може посмажити собі яєчню, зварити макарони або пельмені, зробити гарячий бутерброд або розігріти котлету від вчорашнього вечері в мікрохвильовці.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩