Тепер свекрусі я нічим догодити не можу: все роблю не так, у всьому винна. Але, найголовніша моя “вина”, що син їм тепер всі гроші не віддає і не слухається, як раніше.

 

Поки ми з коханим просто зустрічалися, все було добре: я і його батькам подобалася, і мої теж були задоволені. А ось коли одружилися, почалося.

Тепер свекрусі я нічим догодити не можу: все роблю не так, у всьому винна. Але, найголовніша моя “вина”, що син їм тепер всі гроші не віддає і не слухається, як раніше. Ірина Петрівна приходить до нас додому (ми живемо окремо в моїй квартирі, яка залишилася мені від бабусі), як до себе додому, лазить по всіх шафах, бере без дозволу все, що їй заманеться. Може навіть мої речі взяти для своєї дочки.

Руслан у відповідь на мої претензії відмовчується. А тепер я помітила, що він став туди потайки гроші давати – це плюс до того, що ми і так матеріально їм допомагаємо. Коли я обурилася, він став говорити, що це його батьки, і він повинен допомагати. А у відповідь на моє запитання, чому ми тоді не допомагаємо моїм батькам, адже їхнє матеріальне становище не краще, він пропонує і їм теж давати гроші. І ще каже, що сподівається, що його мати стихне і не буде мені нерви мотати.

Руслан – добрий за вдачею, дійсно хоче, щоб все без конфліктів було. Він мучиться від усіх цих сцен. Але якщо ми так будемо допомагати батькам, то нам самим доведеться допомогу просити, тому що на життя нічого не залишиться.

Ви не подумайте, я не жадібна – мені грошей не шкода. Але потрібно ж логічно думати: і його батьки, і мої працюють. Їх доходи приблизно такі, як і наші, а витрат набагато менше, тому що їм не потрібно вже купувати купу речей, які за життя куплені, а нам практично з нуля починати.

А якщо ми наважимося на дитину, то потрібно якусь кількість грошей відкласти, поки я працювати не зможу. Але цього ніхто розуміти не хоче. А коли я одного разу вголос сказала про дитину, тут і матуся моя, і свекруха в голос заволали, що, мовляв, які діти?! Злидні плодити?! А кажуть, що всі матері мріють про онуків!

Зрозуміло, що моїм батькам такий стан справ не подобається. Мама теж стала приходити до нас частіше, намагаючись, щоб потрапити зі свекрухою в один час. І не мені допомогти, а з нею посваритися. Тепер їй мій чоловік не подобається, вона постійно мені про нього гидоти говорить, натякає, що він мені зраджує і жодної спідниці не пропускає, і що взагалі, мій шлюб – помилка, і потрібно її виправляти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩