Коли моя єдина дочка повідомила, що скоро я стану бабусею, я була на сьомому небі від щастя. Вони з Максимом довгий час намагалися стати батьками, але їм все не вдавалося. І ось тепер, коли обом вже за тридцять п’ять, сталося маленьке диво. В нашому містечку не вщухають плітки, але це не найбільша моя проблема на даний час

 


Коли моя єдина дочка повідомила, що скоро я стану бабусею, я була на сьомому небі від щастя. Вони з Максимом довгий час намагалися стати батьками, але їм все не вдавалося.

І ось тепер, коли обом вже за тридцять п’ять, сталося маленьке диво. Моя Надійка справді завагітніла природним шляхом і повинна народити дитину за місяць, хоча по нашому маленькому містечку вже пішли слухи, що без втручання їм би нічого не вийшло, але то вже зовсім інша історія. Я така щаслива, що не зважаю на ці плітки.

Вся вагітність пройшла чудово. Ми знаємо, що це буде дівчинка, тому я не можу дочекатися першої онучки. Але Надя мене почала дивувати.

Звичайно, вона мала достатньо часу на інтернет, щоб підготуватися до материнства, і ось тепер я зрозуміла, що вона не буде прививати свою дитинку. Я все ще сподіваюся, що після пологів вона передумає і врешті-решт буде вакцинувати онучку, але поки що вона налаштована негативно…

Так, у мене була всього одна дитина, і я вже не молода, але як не крути, я при здоровому глузді. Як мене, так і свою дитину я повністю вакцинувала, і жодного разу про це не пожаліла.

Я ще б зрозуміла, якби Надійка справді розумно аргументувала свій вибір, але ж ні, вона просто каже, що це її право.

Онучки ще немає на світі, але моя дочка вже говорить про те, що все це робити шкідливо, є багато побічних ефектів, що вона легко їх купить, якщо треба буде справка в садочок чи в школу. Чесно, для мене така дивна її думка.

Так, можливо, як любить казати моя Надійка, я вже стара і нічого в житті не розумію, але є такі люди, як педіатри, яких можна обрати по рекомендаціях. Перед процедурою дитину добре обстежують, роблять необхідні аналізи, і якщо немає жодних перешкод, роблять свою справу. Тим більше можна обрати між тою, що дають в поліклініці – безкоштовною, або ж купити. Це вже самі батьки для себе обирають.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩