Моїм дітям такі бабуся й дідусь, як свекруха й свекор, не потрібні! Ми з чоловіком точно знаємо, що у них є гроші, але ні ми, ні наші діти тих грошей не бачимо. Я не розумію, як можна бути такими скупими егоїстами? Зараз вони живуть для себе, а що у старості заспівають? Хто їх доглядатиме? Новий джип?

 

Моїм дітям такі бабуся й дідусь, як свекруха й свекор, не потрібні! Ми з чоловіком точно знаємо, що у них є гроші, але ні ми, ні наші діти тих грошей не бачимо. Я не розумію, як можна бути такими скупими егоїстами? Вони прекрасно знають, що ми так довго мріяли про своє житло, і не хочуть нам допомогти. Зараз вони живуть для себе, а що у старості заспівають?

Ми з чоловіком точно знаємо, що у його батьків є гроші. Вони прекрасно знають, що ми так довго мріяли про своє житло, і не хочуть нам допомогти. Я не розумію, як можна бути такими скупими?

Я вийшла заміж за сина заможних батьків. Але не це стало вирішальним фактором, звичайно. Я любила цього чоловіка і тому вирішила зв’язати з ним своє життя.

Ми не стали жити разом з його батьками, захотіли самостійності. З самого початку ми поставили собі за мету купити власне житло, тому відкладали зайву копійку. Я працювала, чоловік теж. Його батьки прекрасно бачили, що ми кілька років відмовляли собі у відпочинку і великих покупках. Але як ми не старалися, назбирати навіть на перший внесок по іпотеці нам не вдавалося, бо зарплати в обох не великі. Ми навіть народження дітей відкладали, тому що не було своєї квартири.

Одного разу ми поїхали до батьків мого чоловіка. Вони черговий раз запитали, коли ми подаруємо їм онука чи онучку. Я сказала, що як тільки зможемо придбати своє житло. Але нам не вистачає грошей на початковий внесок. Здається, мій натяк був зрозумілий кожному, але не свекрам. Мама чоловіка лише співчутливо похитала головою.

Через місяць я дізналася, стану мамою. Ми цього не планували, але, звичайно, вирішили народжувати. І я вирішила вже прямо попросити у батьків чоловіка грошей.

Ми з чоловіком обрадували їх новиною, що вони скоро стануть бабусею і дідусем. Їх радості не було меж і я, осмілівши, запитала, чи не могли б вони допомогти нам з першим внеском по іпотеці.

Тут моя свекруха змінилася в обличчі і з видом невинного янголятка запитала, звідки ж у них такі гроші? А я точно знаю, що є.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩