Ростислав намагався заспокоїти дружину й пояснити, що така поведінка жодну заміжню жінку не прикрашає. Проте Марина трималася свого. – Я – жінка, а не прибиральниця чи посудомийка, і маю право на відпочинок. А ти лише звик до того, щоб тебе обпирали і смачно тобі готували. Але Марина і не підозрювала, що накоїть, коли приведе в свій дім подругу

 

Поведінка дружини вже давно видавалася Ростиславу дивною, але він не припиняв спроби все виправити. Все почалося з того, що у дружини на роботі з’явилася подруга, яка ледь не зруйнувала їх тихе сімейне життя.

Уявляєш, Ростику, до нашого колективу вчора приєдналася нова співробітниця! – захоплено розповідала Марина. – Бог почув мої молитви – і тепер я там не одна особа жіночої статі. Ця дівчина настільки привітна, доброзичлива. Ще не встигла адаптуватися на новому місці, а вже старалася знайти зі мною спільну мову, подружитися. Сьогодні ввечері домовилися піти з нею на каву. За матеріалами.

– Швидко у вас, жінок, розвивається дружба, – іронічно мовив чоловік і додав: – Якби ж вона іще й щирою була…

– Коханий, я ж розбираюсь у людях, наскрізь їх бачу, – впевнено сказала Марина. – Нова колега доброзичлива і дуже позитивна людина. Тож не хвилюйся.

– А я і не хвилююся. Справді добре, що в айтішній компанії з’явилась іще одна жінка, бо я вже почав думати, що більше немає таких розумашок, як моя Маринка! – лагідно мовив Ростислав і поцілував кохану.

…Марина повернулася додому пізно. Чоловік не дочекався її і заснув. Уранці поцікавився зустріччю, на що дружина відповіла:

– Здається, я знайшла найкращу подругу!

– Ти ж стверджувала, що жіночої дружби не існує, – пригадав її ж слова.

– Значить, помилялася, – грайливо кинула жінка у відповідь.

Відтоді Марина все більше вільного часу проводила поза межами дому: кіно, вистави, кафешки, поїздки в цікаві місця й навіть клуби — життя жінки розширило горизонти. Ще донедавна Марина любила спокій та усамітнення, надихалася новою книжкою, малюванням чи випічкою своїх шедевральних тортів, які обожнював Ростислав. Та й до заміжжя вона не любила гучних вечірок.

Від пропозицій одногрупниць «затусити» в кальянній чи в мега крутому клубі завжди відмовлялась. Надавала перевагу домашньому відпочинку, з рук не випускала ноутбук, в якому безкінечно щось вишукувала.

А тепер Марину як підмінили. Вона стала надзвичайно енергійною, по-справжньому веселою, життєрадісною, проте збайдужілою до сімейного затишку. Все менше часу приділяла чоловікові, хатнім справам, хобі. Спочатку Ростислав не виказував свого незадоволення. Мовчки сподівався, що така переміна ненадовго, що Марина втомиться від надто активного життя і все буде, як раніше…

Проте ситуація лише загострювалася. Після того як дружина прийшла нетвереза о третій ночі, Ростислав не змовчав. Марина розлютилася і заявила:

– Я – жінка, а не прибиральниця чи посудомийка! І маю право на відпочинок за межами нашого будинку! А ти лише звик до того, щоб тебе обпирали і смачно тобі готували!

Ростислав намагався заспокоїти дружину й пояснити, що він скучив, що йому просто не вистачає її. Зрештою, що така поведінка жодну заміжню жінку не прикрашає. Проте Марина трималася свого.

– Геть зіпсувала тебе твоя нова подруга! – випалив Ростислав. – Звідки вона взялася на мою голову?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩