Мені 47 років, зі своїм чоловіком я розлучилася давно, коли моя донька була ще маленькою. Він недобра людина. Зараз я маю другого чоловіка, другий шлюб вдалий. Нещодавно донька сказала, що буде виходити заміж, але рідний батько її ні копійки на свято не дав. Тоді я попросила у свого чоловіка гроші, він погодився, взяв у борг і ми стали готуватися до весілля. Та донька повідомила, що хоче, щоб на весіллі я зі своїм колишнім були ідеальною сім’єю і завжди були разом поряд з нею, а мій чоловік сидів в стороні з далекими родичами. Та я не хочу руйнувати свій шлюб заради неї

 

Мені вже 47 років, і у мене є доросла дочка від попереднього шлюбу. З її батьком ми розлучилися ще давно, коли вона була дитиною. Він був поганим чоловіком та татом для доньки. Коли їй виповнилося 14 років, я вийшла заміж вдруге, і живу з цим чоловіком досі. Будучи підлітком, дочка свого вітчима обожнювала та поважала, і мало не називала його своїм татом. А потім підросла, розшукала свого рідного батька, і почала налагоджувати контакт з ним.

Моєму чоловікові було прикро, що моя дочка так різко переключилася на свого рідного батька, забувши про те, що саме він був поруч з нею у багато важливих моментів її життя, ростив і виховував її, як рідну, а також я боялася поганого впливу батька на свою дитину, але ми не змогли ніяк вплинути на цю ситуацію, дуже не хотіли вмішуватися в їх спілкування. Зрештою, вона вже стала досить дорослою, щоб вирішити: пробачити свого тата за те, що проміняв сім’ю, чи ні.

Пів року тому дочка оголосила про свої заручини, і почалася підготовка до весілля. Переговоривши зі сватами, ми вирішили, що хочемо влаштувати пишне весілля, з виїзною церемонією десь на природі. Звичайно, що рідний батько дочки, мій колишній чоловік, не зміг знайти достатньої суми грошей на оплату половини витрат, і тому мені довелося просити гроші у свого нинішнього чоловіка, вітчима моєї доньки. Він погодився допомогти, хоч йому для цього і довелося залізти в борги, але він не відмовив мені.

Загалом, підготовка йшла повним ходом. Ми з чоловіком думали, що зможемо за вкладені нами гроші гарненько повеселитися, але недавно дочка мене приголомшила: вона сказала, що завжди мріяла про ідеальне весілля, і що дуже сильно хоче, щоб на церемонії все було «правильно». Тому їй потрібно, щоб її справжній батько не просто був присутній на святі, а щоб ми з ним весь цей день вели себе як сім’я. Я у неї запитала: «А як же твій вітчим, який на цю церемонію гроші дав?», Вона відповіла : «Нехай поводиться на святі, як звичайний гість і сидить за столом з далекими родичами».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩