Приїхав у село, де не був 14 років. Зустрів дівчину, яку любив і не повірив своїм очам

 

Тим хтось народився і виріс в місті напевно не зрозуміти сільське життя. Для мене це найкращі роки в моєму житті – рибалка, смачна вода з колодязя, мій перший мотоцикл Іж Планета 5, який мені подарували батьки.

У селі кожні вихідні ми збиралися в місцевому клубі, де знайомилися з дівчатами, слухали музику, танцювали. Як зараз пам’ятаю, Олена вийшла на танцпол і ніхто не міг відірвати від неї очей, ця дівчина подобалася всім і мені в тому числі, я був закоханий в неї з першого погляду.

Олена жила в сусідньому селі і на вихідні приїжджала з подругами до нас на дискотеку, бо їх клуб закрили через якісь розборки. Я відразу зрозумів, що вона повинна бути моєю. Хлопцем я був видним, і Олена відповіла мені взаємністю.

Ми цілими днями безперервно каталися на мотоциклі, купалися на озері, загоряли, ховалися на сіннику, дивилися вночі на зірки і загадували бажання на падаючу зірку, нам хотілося, щоб так тривало вічно і ми завжди були разом.

З заробітками в селі туго, а мені хотілося, щоб у Олени було все найкраще, а для цього потрібні були хороші гроші. Я став шукати додатковий заробіток і поїхав до столиці працювати на будівництво, бо це було єдине, що я добре вмію робити.

Робота на будівництві не легка справа, але я старався і показував з кращого боку. Мене практично відразу помітили і запропонували піти виконробом в іншу компанію, природно я погодився, бо там добре платили.

Я став добре заробляти, з’явилися потрібні зв’язки, мені допомогли вибитися в начальники і моє коло спілкування стало зовсім інше. Якось раз мене запросили на корпоратив, де збиралися вагомі люди і там я зустрів дівчину, яка запаморочила мені голову – вона була як з картинки.

У нас зав’язалося знайомство, мені було по кишені її забезпечувати, ми стали разом жити в моїй квартирі, яку я знімав в дорогому районі. Я дозволяв їй кататися на своєму автомобілі, давав їй постійно гроші на різні витрати, начебто все добре, але через якийсь час я став розуміти, що всередині мене нічого не чіпляє і їй потрібні тільки мої гроші.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩