Дата весілля розповість про вашу сім’ю і майбутнє багато цікавого. У нас все співпало просто в ціль

 

Нумерологічний розрахунки є гарною підмогою в житті. З їх допомогою можна уникнути багатьох неприємностей, а також досягти благополуччя і щастя в коханні.

До того ж, цей розрахунок допоможе вибрати оптимальний час для одруження і стане гарантом міцних відносин. Якщо ви вже перебуваєте в шлюбі, то представлений розрахунок допоможе вам визначити слабкі сторони і разом з партнером виправити стосунки.

Щоб отримати необхідну цифру, потрібно скласти всі числа в даті вашого весілля, продовжуючи складати до тих пір, поки не вийде однозначне число. Наприклад, дата вашого весілля 16.08.2010 = 1 + 6 + 0 + 8 + 2 + 0 + 1 + 0 = 18 = 1 + 8 = 9. Шукане число і буде вашим ключем до розгадки секретів сімейного благополуччя.

Також ви зможете розрахувати найбільш сприятливий число для вашого одруження. Для цього необхідно скласти цифри дати народження нареченої (наприклад, 11.05.1988 = 1 + 1 + 0 + 5 + 1 + 9 + 8 + 8 = 33 = 3 + 3 = 6) і нареченого (наприклад, 11.07.1986 = 1 + 1 + 0 + 7 + 1 + 9 + 8 + 6 = 33 = 3 + 3 = 6), потім скласти отримані цифри (6 + 6 = 12 = 3). Значить, третє число будь-якого місяця буде для вас вдалим днем, якщо ви вирішите узаконити свої стосунки.

Значення цифр

Одиниця обіцяє парі стабільний шлюб, проте в стосунках можуть бути розлади. Одиниця є числом лідерства, тому сімейні відносини необхідно починати з пошуків компромісів. У такій сім’ї половинки будуть прагнути «перетягнути ковдру» на себе, наполягати на своєму, що може викликати обурення. Не намагайтеся поставити себе і свої бажання вище своєї половинки, щоб уникнути сварок.

Якщо ви зможете ужитися, то з часом бурхливі стосунки стихнуть, і в родині настануть лад і гармонія. До того ж вібрації числа 1 допомагають подружжю підтримувати один одного в амбітних починаннях, разом розвивати бізнес і постійно підкидати партнеру нові цікаві ідеї. Такий союз, заснований на взаєморозумінні і поступках, обіцяє бути міцним і довговічним.

Експерти рекомендують парам з таким числом весільної дати виключити з відносин нудьгу. Вона буде згубна для ваших відносин.

Двійка допомагає парі зберегти кохання з її трепетом і ніжними почуттями протягом багатьох років. Ця цифра відповідає за довіру і близькі партнерські стосунки, романтичний настрій. Не забувайте балувати своїх половинок милими подарунками, проявляйте почуття і зізнаватися їм в коханні, і ваші стосунки збережуть трепет першої зустрічі.

Негативним фактором для такого шлюбу може стати підозра однієї з половинок в невірності партнера. Зберегти шлюб ви зможете, якщо періодично будете розлучатися на нетривалий час. Самотність допоможе урізноманітнити стосунки і внести в них нотку суму, яка після зустрічі обернеться радістю і новими зізнаннями в щирих почуттях. Захистіть один одного від страждань і розчарувань, і ваш союз буде предметом для наслідування.

Число три вносить у відносини дисгармонію і занепокоєння. У таких союзах нерідкі егоїстичні нахили, коли половинки перестають взаємодіяти і починають власний шлях розвитку. Такі відносини є згубними, тому для збереження міцної сім’ї вам варто враховувати думку і бажання партнера. Трійка створює вібрації, які впливають на сприйняття рутинного життя.

Нудьга і одноманітність можуть зруйнувати сім’ю. Зберегти гармонію ви зможете, якщо будете дбайливо ставитися до своїх половинок і розділите порівну побутові справи. Також зберегти шлюб допоможуть часті подорожі і зміна обстановки, мінімалістичний дизайн інтер’єру і мінімум речей. Так ви зможете менше часу проводити за прибиранням, а у вільний час знайти заняття, яке вам обом принесе масу задоволення.

Союз людей, якими керує четвірка, не найнадійніший.Ця цифра відповідає за саморозвиток, тому інтереси партнерів поширюються лише на особисті досягнення і цілі. У такому шлюбі чоловік і жінка рідко прив’язані один до одного і часто сприймають другу половинку як перешкоду для особистого росту і розвитку. Наявність дітей також мало що змінює у відносинах, тому нумерологи радять зважити всі «за» і «проти», перш ніж укладати шлюб під впливом четвірки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩