Я не вірила своїм вухам, але моя сестра Саша попросила стати мене сурогатною матір’ю. Вона все продумала заздалегідь

 

У мене є старша сестра Саша. Їй тридцять п’ять років. Красива і успішна молода жінка. Нещодавно вийшла вдруге заміж. Але не всім відомо, що вона пережила кілька років тому. У Саші був рак. Колишній чоловік від неї відразу ж відвернувся, всі її проблеми лягли на наші плечі. Але Саша — боєць, вона видерлась. Зараз у неї повна ремісія. Її життю і здоров’ю нічого не загрожує. Я дуже люблю сестру, вона для мене найдорожча людина.

Мені зараз двадцять сім. В мене є коханий чоловік і двоє чудових діток. І все у мене було добре, але ось півтора року тому моє життя круто змінилося. До сих пір я не знаю, навіщо я це зробила … Але повернення назад уже немає.Сестрі видалили всі жіночі органи. Це була ще одна причина, чому колишній чоловік кинув її. Він хотів дітей і нормальну повноцінну сім’ю. Теперішній чоловік Саші з багатодітної сім’ї. Він теж хоче дітей. Спочатку вони обговорювали з моєю сестрою варіант усиновлення, але потім до них прийшла зовсім інша ідея. Я не вірила своїм вухам, але Саша попросила стати мене сурогатною матір’ю. Вона все продумала заздалегідь. Коли у неї тільки почалася хвороба, Саша заморозила свої яйцеклітини. Тепер їй просто треба було знайти «інкубатор», який виносить плід любові Саші і її чоловіка.

Спочатку я була непохитна. Просто не уявляла, як мені потім доведеться віддавати дитину, яку я дев’ять місяців буду носити під серцем. Але мене піддали жорстокому пресингу. Мама щодня дзвонила і просила мене одуматися, не рушити життя Саші. Мої рідні навіть змогли вмовити мого чоловіка. Той здався і запропонував мені погодитися на благо щастя рідної людини.

Далі я пам’ятаю все, як в тумані. Після процедури я відчувала себе чудово. Моя третя вагітність проходила набагато легше, ніж дві попередні. Наскільки мені було легко фізично, настільки ця ситуація вбивала мене морально. Через кілька місяців у мене відбулося перше УЗД. Я попросила відвернути екран монітора, щоб навіть не бачити малюка. Зате сестра і її чоловік були в захваті! На п’ятнадцятому тижні я відчула ворушіння. Це було жахливо! Я чітко зрозуміла, що це моя дитина, яку мені доведеться віддати. Решту терміну я проходила нервова і нещасна. Мені було нестерпно боляче і важко морально. Навколишні списували мій пригнічений стан на гормони, але справа була в іншому!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩