Я не стримав сльози … Я купив білі троянди і пішов на похорон … Молода дівчина лежала в білому, в одній руці була лялька і фото, а на одній стороні була біла троянда

 

Одного разу я ходив місцевими магазинами, роблячи покупки, і раптом я помітив, як касирка розмовляє з хлопчиком років 5-6.

Касирка говорить: Мені шкода, але у тебе не достатньо грошей, щоб купити цю ляльку.

Тоді маленький хлопчик обернувся до мене і питає: Дядя, а ви впевнені, що у мене мало грошей? Я перерахував гроші і відповів: Дорогий мій, у тебе не достатньо грошей, щоб купити цю ляльку.

Маленький хлопчик все ще тримав ляльку у своїй руці.

Після оплати своїх покупок я знову підійшов до нього і запитав, кому він збирається дати цю ляльку …?

— Цю ляльку моя сестра дуже любила і хотіла її купити. Я хотів би подарувати їй на її день народження! Я хотів би дати ляльку моїй мамі, щоб вона змогла передати це моїй сестричці, коли вона піде до неї!

… Його очі були сумними, коли він це розповідав.

— Моя сестра пішла до Бога. Так мені батько сказав, і сказав, що незабаром мама теж піде до Бога, тому я подумав, що вона може взяти ляльку з собою і передати її моїй сестричці!?

Моє серце раптово зупинилося. Маленький хлопчик подивився на мене і сказав: Я сказав батькові, щоб мама поки не йшла, поки я не прийду з прогулянки. Потім він мені показав свою фотографію, де вона щаслива і посміхається. Я хочу, щоб мама узяла мою фотографію з собою, щоб моя сестричка не забула мене.

І він додав: Я люблю свою маму і не хочу щоб вона мене покидала, але батько говорить, що вона повинна йти до моєї маленької сестри. Потім він подивився знову на ляльку своїм сумним поглядом …

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩