Я навчила себе ще змолоду : не перевіряти кишень чоловіка, не уточнювати у друзів, чи й справді він з ними і ніколи не зазирати в його телефон. До минулого тижня я дотримувалась цих правил і жила спокійно. А минулого четверга я випадково зазирнула у телефон чоловіка і тепер місця собі не знаходжу

Я навчила себе ще змолоду : не перевіряти кишень чоловіка, не уточнювати у друзів, чи й справді він з ними і ніколи не зазирати в його телефон. До минулого тижня я дотримувалась цих правил і жила спокійно. А минулого четверга я випадково зазирнула у телефон чоловіка і тепер місця собі не знаходжу.

Випадково виявила переписку чоловіка з іншою жінкою. За змістом повідомлень зрозуміло, що між ними зв’язок, і далеко не платонічний.

У нас велика сім’я, троє дітей. Старший син випускається в цьому році, планує вступати до університету. Молодші діти-погодки ходять тільки в п’ятий клас.

За чоловіком я і раніше помічала невеликі «грішки», на які я намагалася не звертати уваги. Але там і не було нічого серйозного, наскільки я знаю, просто флірт. Я завжди була впевнена, що він відноситься до того типу чоловіків, який сім’ю ставить понад усе. Як тільки я починала показувати, що щось підозрюю, цей зв’язок тут же припинялася.

Напевно, з часом я звикла до такого стану речей і перестала звертати на це увагу. Але це листування зачепило мене за живе, там були такі слова, які я від нього ніколи не чула. Прочитавши їх, я відчула, як всередині все похололо. Вперше мені стало лячно за наше майбутнє, вперше я зрозуміла, що наша сім’я опинилася на межі розпаду.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩