Як так? Батько відмовився від дитини після довгоочікуваних пологів … і мама не заперечувала того, що потрібно залишити цю дівчинку

Немовля з першої хвилини залишилося одне в цьому важкому світі!

Всі знають, багато хто не з чуток, що іноді дитини не виходить зачати. Іноді проблеми зі здоров’ям мами, іноді тата. Ну загалом природно не виходить, вдаються до ЕКО. Всі знають, процедура дорога, у нас в країні роблять не у всіх містах, потрібно спочатку поїхати, потім знайти, заплатити приблизно 1500 $. І то не факт, може не прижитися.

День у моєї подруги був звичайний, робочий. Дзвінок з пологового змусив запросити в пологове відділення не як зазвичай одну мед.сестру, а ще лікаря, і ще одну мед.сестру.

Значить щось з цією дитиною не так, важкий. Біжать в пологове відділення. Породілля — молода дівчина, 25 років, оточена мамою, свекрухою і головним героєм цієї розповіді, батьком дитини. Пологи перші, вагітність 3, результат ЕКО. І всі 2 попередні вагітності з невдалим результатом теж ЕКО.

Ось з’являється головка, плечі, народила дитину.

Дівчинка фізично здорова, але з одним недоліком, ніжки стопами повернені не як у звичайних дітей, пальчики на місці п’ят, а п’яти на місці пальчиків, тобто в зворотну сторону.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩