Я довго не могла вийти заміж, ніхто не кликав. А потім на роботі я зустріла Павла. Дуже красивого та солідного чоловіка. Ми з ним стали часто спілкуватися, я вже думала, що знайшла своє жіноче щастя, але у Павла була дружина та двоє дітей. Я вирішила, що мене це не мої проблеми. Ми стали зустрічатися, мені було добре, бо я не готувала йому, не прала його одяг, не прибирала після нього, це все робила його дружина. Та минав час і одного разу Павло сказав мені, щоб я ні на що не надіялася, бо свою дружину і дітей він не кине. Лише тоді я зрозуміла, що сама зіпсувала свою долю, бо колись зробила велику помилку

 

На сьогоднішній день я вже не відчуваю себе тією молоденькою дівчиною, якою була колись. Мені вже чимало років, майже сорок. Я розчарувалася в чоловіках і в своєму житті. Я жодного разу не виходила заміж і не маю дітей, хоча роки мої найкращі вже спливають. А все тому, що я не можу зустріти свою долю, людину, яка зрозуміє мене, щиро покохає і сприйме такою, яка я є насправді, захоче прожити зі мною все своє життя. Я тричі жила в цивільному шлюбі і всі три рази це не увінчалося успіхом. Мене, чомусь, весь час намагалися перетворити в звичайнісіньку домогосподарку, яка б постійно прала, прибирала, прасувала і готувала борщ та кашу на кухні. А мені цього не хотілося. Я хочу працювати, самовдосконалюватися, а не стояти біля плити все своє життя, невже людина живе лише для цього, є ж щось краще в житті.

І ось я зустріла ідеального чоловіка, Павла. Він трохи старший за мене, при цьому досить заможний і солідний чоловік. Ми обоє працюємо в сфері комп’ютерних технологій і одного разу зустрілися по роботі. Я відразу помітила, що він еталон справжнього чоловіка – уважний, ввічливий і досяг гарного статусу в своїй фірмі. Не те, що мої попередні кандидати.

Ми з цим ідеальним чоловіком працювали над спільним проектом. І тоді я вирішила за всяку ціну здобути його прихильність і увагу. Але виявилося, що він давно одружений та має в шлюбі двох дітей. Ну, звичайно ж, такий ідеал не міг бути вільним, не розумію чого я навіть чекала, на що сподівалася. Перший час я навіть не допускала думки про те, щоб руйнувати його сім’ю. Але потім я подумала, що від хороших дружин чоловіки ніколи не йдуть і якщо він щиро покохає мене, то це означає, що в їх сім’ї немає кохання та взаєморозуміння ніякого. Я розумію, що багато людей не зрозуміють мене, але я розуміла, що роки дуже швидко спливають, а щастя у моєму житті немає і я можу залишитися самотньою на все життя. Я попри все на світі мріяла про свою власну сім’ю та діток.

Ми з Павлом стали часто спілкуватися та все частіше зустрічатися. Спочатку це було по роботі, а потім під час наших зустрічей розмови про роботу пішли на другий план. Я не помітила, як ми з ним стали зустрічатися. Вперше в житті я була всім задоволена. Він не просив мене готувати йому їжу і прибирати за ним, для нього це робила вдома дружина. Але з часом роль другого плану мене перестала влаштовувати. Я зрозуміла, що вже не хочу бути без цієї людини. Я щиро покохала чужого Павла.

Одного разу ввечері, я сказала йому прямим текстом, що хочу, щоб ми були разом завжди, щоб він більше нікуди не йшов і ми не розлучалися. Павло сказав, що дуже дорожить мною, але залишати дружину свою та дітей не хоче.

Але він не поспішав йти з сім’ї. І тоді я пустила в хід справжню жіночу хитрість. Одного разу я вмовила його залишитися на ніч. Не знаю, що він сказав дружині, та мені й не цікаво. Він був тоді зі мною. Вночі я говорила, що хочу, щоб він залишився назавжди. Мій коханий сказав, що дорожить мною і теж хоче бути поруч, але не може залишити свою сім’ю і позбавити малих дітей рідного батька.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩