КОЛИ ДРУЖИНИ НЕ СТАЛО, ВАДИМ САМ ВИХОВУВАВ ДОНЬОК. НА ЙОГО ПЛЕЧІ ЛЯГЛА ВСЯ ХАТНЯ РОБОТА. ВРАНЦІ ВІДВОДИВ ДІВЧАТОК В ДИТЯЧИЙ САДОК, А ПОТІМ ПОСПІШАВ НА РОБОТУ. ВІН ЖИВ ЛИШЕ ЗАРАДИ ДОНЬОК. ВАДИМ НІКОЛИ НЕ ДУМАВ, ЩО В ЙОГО ЖИТТІ З’ЯВИТЬСЯ ІНША. ТА В НОВОРІЧНУ НІЧ ДО НИХ ЗАЙШЛА ЖІНОЧКА З СУСІДНЬОГО ПІД’ЇЗДУ, ДОДОМУ ВОНА НОЧУВАТИ НЕ ПІШЛА. А ВРАНЦІ ПОБІГЛА ЩАСЛИВА ДО БАБУСІ І ПОВІДОМИЛА, ЩО ВИХОДИТЬ ЗАМІЖ

 

Вадима мати виховувала сама. Складно їм було, але хлопчик виріс, закінчив школу і вступив до інституту. Коли навчався на другому курсі матері не стало. Вадим довго сумував, адже вона була для нього єдина рідна людина. Але час лікує, після інституту він влаштувався на роботу, там познайомився Валентиною і вони одружились. Незабаром з’явилися діти – дві дівчинки близнючки, Таня й Аня. Але щастя тривало недовго. Як грім серед ясного неба – горе прийшло в їх будинок. Валі не стало.

Важко переніс втрату Вадим. Доводилося виконувати всю домашню роботу, відводити дівчаток в дитячий садок, а потім ще й поспішати на роботу. Він жив лише заради доньок і вони його дуже любили, весь час біля нього були. Весь свій час і увагу Вадим приділяв тільки їм, а на себе взагалі перестав звертати увагу.

Якось, в сусідньому під’їзді з’явилась молода, тендітна, невисокого зросту жінка. Раніше її тут не було і раптом з’явилася. Пізніше з’ясувалося, що її звуть Катя, а переїхала вона до рідної бабусі, яка мешкала самотньо.

Вадиму сподобалася ця жіночка, вона іноді підходила до його дівчаток і гралася з ними на дитячому майданчику, але він не наважувався на розмову з нею. І ось зустріч Нового року. Напередодні свят у всіх дитсадках і школах проводилися дитячі ранки. Вадим відвів Таню в дитячий садочок а Аня залишилась вдома, так як трохи захворіла. Там її чекали ялинка, Дід Мороз і Снігуронька. Таня відразу впізнала Снігуроньку. Вона підбігла до неї і сказала:

– А я вас знаю! Ви Катя і живете в нашому будинку.

Протягом усього свята Таня не відходила від Снігуроньки, а в кінці підійшла до неї і сказала:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩