ПОДРУГА ВМОВИЛА МЕНЕ РОЗЛУЧИТИСЯ З ЧОЛОВІКОМ. І Я ЗАЛИШИЛА ВІКТОРА. ТА КОЛИ МИНУВ ЧАС, Я СТАЛА ДУЖЕ ШКОДУВАТИ. ЯКОСЬ Я ПОБАЧИЛА ФОТО ВІКТОРА З МОЛОДОЮ І КРАСИВОЮ ДІВЧИНОЮ, МЕНІ СТАЛО НЕПРИЄМНО, І Я НАБРАЛА СВОГО ЧОЛОВІКА

Зі своїм чоловіком, Віктором, ми прожили два роки. Раніше ми майже ніколи не сварилися, але останнім часом сваримося майже щодня. Моя подруга, Ірина каже щоб я не терпіла і подавала на розлучення. Ірина – моя найкраща подруга, яка теж розлучилася зі своїм чоловіком у минулому році. Він хотів щоб вона весь час сиділа вдома і займалася домашніми справами, навіть в клуб або кафе не дозволяв з подругами піти. Як з таким можна жити.

Ось і мене Віктор дорікав, що мало я часу йому приділяю, що не нагулялась, що в нічний клуб з дівчатами ходимо, та й подругою дорікати став, мовляв, Ірина чоловіка не трималася, а тепер і мене на це прирікає. Я захищала подругу, адже я її знаю дуже давно і впевнена, що поганого мені вона не порадить.

Загалом, ми з Віктором розлучились. Але коли я отримала свідоцтво про розірвання шлюбу, на душі було якось недобре й порожньо. Мною оволоділи спустошеність, смуток і жалість. Я стала задумуватись чи правильно вчинила.

Але довго сумувати не довелося, в гості до мене зайшла Ірина. Вона посміхалася і поздоровляла мене з довгоочікуваною свободою. Того ж вечора Ірина запропонувала піти в клуб і відзначити розлучення. Ми веселилися і танцювали під ритми сучасної музики. Я вже і забула про недавню депресію. Правда, як тільки до мене підійшов хлопчина з пропозицією познайомитися, моментально дала йому відсіч.

Наші походи по клубах повторювалися щотижня. Ірина не втомлювалася від гучних вечірок і нових знайомств. Мені ж навпаки, все це стало набридати. Я навіть почала сумувати за Віктором і сімейним життям.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩