КОЛИ У НАШОГО СУСІДА, ДЯДЬКА ПЕТРА, НЕ СТАЛО ДРУЖИНИ, ТО ВІН ЗАЛИШИВСЯ ОДИН В ЧОТИРЬОХ СТІНАХ. ДОНЬКА ЙОГО МАРИНА, ПОЇХАЛА ДО СТОЛИЦІ РОКІВ СІМ ТОМУ, ТАК БІЛЬШЕ І НЕ З’ЯВЛЯЛАСЬ. А ТУТ З’ЯВИЛАСЯ В НАШОМУ СЕЛІ МОЛОДА ЖІНКА З ДВОМА ДІТКАМИ. СТАЛА КАТЕРИНА ХАТИНУ ШУКАТИ, ЩОБ В КОГОСЬ КІМНАТУ ОРЕНДУВАТИ. ВЗЯВ ЇХ ДО СЕБЕ ДІД ПЕТРО, ДУЖЕ ЗРАДІВ, ЩО НЕ САМ ТЕПЕР БУДЕ. КАТЯ БУЛА ДОБРОЮ ГОСПОДИНЕЮ, ТАК І ДОГЛЯНУЛА ПЕТРА ДО СТАРОСТІ. А КОЛИ ЙОГО НЕ СТАЛО, ВСЕ ВІДБУЛА ЗА СВОЇ ГРОШІ. І РАПТОМ – МАРИНА З’ЯВЛЯЄТЬСЯ

Коли у нашого сусіда, дядька Петра не стало дружини, то він залишився один в чотирьох стінах. Донька його Марина, поїхала до столиці років сім тому, так більше і не з’являлась.

А тут з’явилася в нашому селі жінка з двома дітками. Стала жінка будиночок шукати, щоб орендувати. Ось і порадили їй до дядька Петра звернутись, самотній старий, недоглянутий, дочка відмовилася, він і гроші брати не буде, тільки допомагати йому по дому потрібно. Дядько Петро дуже зрадів, що не сам тепер буде.

Молода жінка виявилася доброю господинею, звали її Катя. На роботу пішла до сільського дитсадка, і своїх хлопчаків туди ж прилаштувала. Дружно зажили, дід навіть за квартиру з постояльців грошей не брав. Катя всюди порядки понаводила, за дідом доглядає і випере, і нагодує. А старий з дітворою грається, дуже малюки діда полюбили.

Дружно воно жили. Катерина розповіла, що від чоловіка вона втекла. Родичів у неї не було, а в нашому селі її тітка двоюрідна проживала. Тільки не стало її давно, але Катя цього не знала. Загалом, попросив її дядько Петро залишитися. Куди по білому світу з дітьми поневірятися? Катя і залишилася.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩