В ТОЙ ДЕНЬ ОЛЬГА СИДІЛА НА КУХНІ, ГОТУВАЛА СНІДАНОК. НА ЇЇ ТЕЛЕФОН ПОДЗВОНИЛИ З НЕЗНАЙОМОГО НОМЕРА. ЖІНОЧИЙ ГОЛОС У СЛУХАВЦІ ОШЕЛЕШИВ ОЛЬГУ – ЖІНКА ПОВІДОМИЛА, ЩО У НЕЇ СТОСУНКИ З РОМАНОМ І ЩО ВОНА ЧЕКАЄ ДИТИНУ ВІД НЬОГО. ПРОСИЛА ВІДПУСТИТИ ЧОЛОВІКА ДО НЕЇ, ТОМУ ЩО У НИХ СПРАВЖНЄ КОХАННЯ. ХОЧ ОЛЬГА І БУЛА ВРАЖЕНА ПОЧУТИМ, АЛЕ ВОНА НЕ СПІШИЛА ВЛАШТОВУВАТИ ЧОЛОВІКОВІ СКАНДАЛ. АДЖЕ НІЧОГО ТАКОГО ВОНА ЗА НИМ НЕ ПОМІЧАЛА, ТОМУ ВИРІШИЛА ВСЕ ПЕРЕВІРИТИ

 

Ольга і Роман були одружені вісім років. У них підростав синочок, який нещодавно пішов в перший клас. Роман мав свою власну фірму, він практично постійно пропадав на роботі, але таким чином він добре забезпечував свою сім’ю. І Ольга, і син, мали все, про могли лише мріяти – просторий будинок, авто, закордонні подорожі.

Сама Ольга була з не дуже забезпеченої сім’ї. Її разом з сестрою мама виховувала одна. Коли Ольга вдало вийшла заміж, сестра часто почала наголошувати на тому, що тепер вона просто зобов’язана допомагати своїй сім’ї. Ольга і допомагала, чим могла, в таємниці від чоловіка, але потім запити сестри перейшли всі межі, і в один момент вона сказала, що допомагати їй більше не буде – нехай сестра йде на роботу і сама заробляє.

– Сама не працюєш, а мене відправляєш на роботу, – заявила якось Вікторія, молодша сестра Ольги. Вона хотіла, щоб Ольга оформила на себе кредит на покупку її авто, і допомагала потім його сплачувати. Але Ольга вперше відповіла відмовою. Сестра образилася і перестала певний час турбувати Ольгу.

В той день Ольга сиділа на кухні, готувала сніданок. На її телефон подзвонили з незнайомого номера. Жіночий голос у слухавці ошелешив Ольгу – жінка повідомила, що у неї стосунки з Романом і що вона чекає дитину від нього. Просила відпустити, тому що у них справжнє кохання.

Хоч Ольга і була вражена почутим, але вона не спішила влаштовувати чоловікові скандал. Адже нічого такого вона за ним не помічала, тому вирішила все перевірити. Хоча насправді сумнів, який закрався в її душу, не давав тепер їй спокійно жити.

Пройшло кілька днів і на телефон Романа прийшло дивне повідомлення – фото незнайомого чоловіка і підпис до нього: «Запитай у своєї дружини, хто це. Відповідь буде дуже цікавою…». А потім була ще одна фотографія, на якій незнайомець обіймав Ольгу.

На відміну від Ольги, Роман не став зволікати з розпитуваннями, він тут же покликав свою дружину до екрану.

– Кохана, підійди, будь ласка сюди, я хочу дещо запитати!

Ольга відірвалася від приготування вечері, глянула на екран телефона і ледь не зомліла:

– Звідки у тебе ця фотографія, – прошепотіла вона.

Роман сприйняв реакцію дружини по-своєму. Він вирішив що їй було, що приховувати, а тепер ця правда спливла.

– Олю, ну якщо тобі було так погано зі мною, чому ти не сказала просто? Навіщо весь цей бруд? Навіщо ти так мене принижуєш?

– Коханий, це не те, що ти подумав!

– Як банально! Знаєш, ось від кого від кого, а від тебе я такого зовсім не очікував!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩