ЯКОСЬ Я ГУЛЯЛА З СИНОМ НА ВУЛИЦІ. ДО МЕНЕ ПІДІЙШЛА КРАСИВА, ДОГЛЯНУТА, СТИЛЬНА ЖІНКА, ПРЕДСТАВИЛАСЯ ІРИНОЮ І ПОВІДОМИЛА МЕНІ, ЩО У НЕЇ З МОЇМ ЧОЛОВІКОМ ВСЕ СЕРЙОЗНО. УВЕЧЕРІ Я РОЗПОВІЛА ЧОЛОВІКОВІ ПРО НАШУ ЗУСТРІЧ З ІРИНОЮ, І СКАЗАЛА, ЩО ЯКЩО ВІН ХОЧЕ, ТО НЕХАЙ ЙДЕ. ЧОЛОВІК ДУМАВ ДВА ДНІ, ПІСЛЯ ЧОГО ВІН ЗІБРАВ СВОЇ РЕЧІ І ПІШОВ. ПОВЕРНУВСЯ ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ

Моє подружнє щастя якось пропало в один момент після народження дитини. Я всю себе присвятила синові, бо думала, що саме так і має бути. З часом я почала помічати, що мій чоловік охолов до мене і почав віддалятися. Нічого дивного і надзвичайного в його поведінці не було, але я відчувала, що щось не так.

Минали місяці, я намагалася якось виправити ситуацію, не починала розборок, боролася за збереження сім’ї, скажімо так. Якщо інша жінка вже билася б в істериці, і шукала джерело своїх підозр, то я цього не робила. Але все само мене знайшло…

Якось я гуляла з сином на вулиці. До мене підійшла красива, доглянута, стильна жінка, представилася Іриною і повідомила мені, що вона коханка мого чоловіка, і що у них все серйозно. Так, я була не готова до такої зустрічі, бо підготуватися до неї неможливо, а ще якщо в тебе на руках немовля. Але і не можу сказати, що була здивована, внутрішньо я знала, що ця Ірина десь є в житті мого чоловіка, але мене мало хвилювало, хто вона, і як вона виглядає.

І тут я її побачила – так, вона справляла враження. Я навіть почала розуміти, чому мій чоловік захопився нею… Ірина почала говорити про те, що у них високі почуття. Просила мене, щоб я відмовилася від чоловіка і сама подала на розлучення. Її навіть не зупинив наш малюк, який мирно спав у візочку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩