НАТАЛЯ ВЖЕ ПРО ВЕСІЛЛЯ НЕ ДУМАЛА, З ЧОЛОВІКОМ ПРОСТО РОЗПИСАЛИСЯ. ТЕПЕР ВОНА ВІДЧУВАЛА СЕБЕ НЕЩАСНОЮ. А ПОТІМ ПОБАЧИЛА ЧОЛОВІКА З ДИТИНОЮ

 

Ще зі школи Наталя звикла все планувати на багато вперед і постійно дотримувалась свого графіку. Коли ти звикла все планувати, записувати, то це починає стосуватися не тільки твоєї роботи, а й звичайного повсякденного життя. І так набагато зручніше, простіше. Ти до всього готова, ніщо не може застати тебе зненацька і ти, абсолютно, впевнена в своїх силах.

Наталя була дуже працьовитою і рідко дозволяла собі виспатися або кудись запізнитися. У кар’єрі вже виднілася чергова сходинка вгору, з друзями планувалася наступна поїздка, а з коханим хлопцем, з яким Наталя жила вже більше чотирьох років, збирали гроші на красиве весілля і весільну подорож. Їй здавалося, що все йде своєю чергою і скоро їй можна буде стати мамою і щасливою дружиною.

Отримавши довгоочікуване підвищення, Наталя з коханим і друзями вирушила на відпочинок. Море, чистий пляж, яскраве сонце дарували насолоду днем, а нічні клуби розважали ввечері. Гуляй поки молодий, так би мовити. Танцювали, гуляли, сміялися, проводили час в своє задоволення. Літо було в самому розпалі, і навіть ніч не рятувала від спеки. Але коли ти на відпочинку, тим більше з близькими людьми, зіпсувати насолоду вкрай важко.

Наталя точно знала, що вона дуже кохає свого хлопця і що це взаємно. Адже вони так давно разом і через багато що пройшли, завжди один одного підтримували, завжди залишалися чесними. В останній день відпочинку коханий зробив їй пропозицію. Це було заздалегіть сплановано і дуже романтично.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩