ДРУЖИНА ЗНАЙШЛА ІНШ0Г0, КUНУЛА МИХАЙЛА І ПОДАЛАСЯ З НИМ ДО МІСТА. МИХАЙЛО ПЕРЕСТАВ ХОДИТИ НА РОБОТУ, ЗАКИНУВ БУДІВНИЦТВО ХАТИ. ІНКОЛИ БРАВ ЯКІСЬ ПІДРОБІТКИ, ЩОБ ЗАРОБИТИ СИНОВІ НА ПОДАРУНОК. МИНАЛИ РОКИ, А ЧОЛОВІК ЖИВ САМ У ЦЕГЛЯНІЙ КОРОБЦІ. ЯКОСЬ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПОПРОСИВ МИХАЙЛА ЗУСТРІТИ ВЧИТЕЛЬКУ, ЯКА ПРИЇХАЛА З МІСТА. ТОГО ДНЯ ЧОЛОВІК ЗАВІВ МАШИНУ ВПЕРШЕ ЗА ПІВ РОКУ

 

Після інституту Михайло влаштувався на роботу, познайомився з Юлею і щиро закохався в неї. Складно сказати, що Юля відповідала взаємністю. Вона сподівалася, що Михайло зробить кар’єру, буде заробляти купу грошей і осипати її золотом, а вона буде сидіти вдома і пожинати плоди його праці. Через рік у них з’явився син Олег. Михайло працював не покладаючи рук, вдень на основній роботі, а по вечорах і вихідних брав підробітки.

Михайло хлопець видний, високий, красивий, в руках все горіло, в тому плані, що сам все міг своїми руками зробити і меблі, і вікна, і машину, і приготувати і на городі все виростити. Він просто жив, кохав, піклувався як міг, а в синові взагалі душі не чув. Михайло не прагнув вгору по кар’єрних сходах, він просто був щасливий тим, що у нього є сім’я, що його чекають після роботи, яка йому приносить задоволення і йому не треба було більшого. Не такий у нього характер.

Але Юлі всього було мало, вона спочатку коханців заводила, щоб подарунки дарували, а потім і зовсім пішла з дому, коли він ремонт затіяв, але грошей на дорогий ремонт заробити не міг, робив все своїми руками.

Юля забрала дитину і переїхала в місто до чергового коханця. Після того як дружина пішла, Михайло взагалі втратив сенс життя. На роботу перестав ходити, ремонт закинув, іноді підробляв, тільки для того, щоб синові подарунок якийсь купити, та аліменти заплатити.  Знайомі і друзі намагалися його познайомити з іншими жінками, влаштовували їм побачення, але він відмахувався, дуже вже Юлію кохав і за сином сумував.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩