– ОДРУЖИШСЯ З ЦІЄЮ ДІВЧИНОЮ, ОТРИМАЄШ ЩЕ Й ТЕЩУ НА ДОДАЧУ, – ПОПЕРЕДИЛА Я СИНА. АЛЕ ВІН МЕНЕ НЕ ПОСЛУХАВ, ТЕПЕР МОЯ СВАХА ЖИВЕ У НИХ, БО У НЕЇ НЕМАЄ ЖИТЛА. СИН НЕ ЗНАЄ, ЩО РОБИТИ, АЛЕ Ж Я ЙОГО ПОПЕРЕДЖАЛА

 

Олені Степанівні шістдесят і вона дуже збентежена долею свого сина. До них в однокімнатну квартиру приїхала сваха, вже тиждень живе. І що далі робити, ніхто не знає!

– Але ж я його попереджала! Я так і знала, що цим закінчиться, але він тільки відмахувався. Як у воду дивилася! Сваха приїхала до них, – бідкається жінка.

– В гості, чи що, приїхала?

– Якби ж то! Назовсім. Йти їй, крім дочки, нікуди. Свого житла у неї немає! ..

… Так вийшло, у свої п’ятдесят шість, свасі Олени Степанівни, Ірині Василівні, ніде жити. До недавнього часу вона не працювала. Взагалі, ніде. Ну, ось так склалося життя. Ірина Василівна досить рано вийшла заміж, народила доньку. Її чоловік займався бізнесом, непогано заробляв і не заперечував проти того, щоб дружина сиділа з дитиною. Навіть навпаки, всіляко це вітав: наявність дружини-домогосподарки давало йому право не робити вдома абсолютно нічого. І він цим правом активно користувався. Ірина всю роботу по дому взяла на себе – мила, прала, подавала, займалася з дитиною, чоловік вдома лише відпочивав.

Незважаючи на те, що подружжя жило по знімних квартирах, господарство Ірина вела сумлінно: у неї завжди була чистота і затишок, гаряча їжа, напрасовані простирадла. Обзаводитися своїм житлом чоловік не хотів, бо не хотів економити і змінювати звички. Для цього треба було грунтовно затягнути пояси, які не подорожувати, не змінювати гаджети щороку і не купувати нові автомобілі. А економити на задоволеннях чоловік не хотів. Він постійно безтурботно повторював:

– Один раз живемо!

Втім, йому було на що сподіватися: його мати його у великій трикімнатній квартирі. Ірині ж чекати допомоги з житлом не було звідки, її батьки жили в селі з сім’єю старшого брата. Але Ірина особливо не хвилювалася про майбутнє: у неї нормальна сім’я, міцний шлюб, дитина – без даху над головою вона не залишиться. Тим більше, незабаром їм з чоловіком таки довелося переїхати до свекрухи, яка серйозно захворіли і злягла.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩