НЕЩОДАВНО ДО МЕНЕ В ГОСТІ ЗАЙШЛА ПОДРУГА, Я ПРИГОСТИЛА ЇЇ КАВОЮ, А ВОНА ПОТЯГНУЛАСЯ В ХОЛОДИЛЬНИК ЗА МОЛОКОМ. ВІДКРИЛА І ОБІМЛІЛА – МІЙ ПРАКТИЧНО ПУСТИЙ ХОЛОДИЛЬНИК НАСТІЛЬКИ ЇЇ ВРАЗИВ, ЩО ВОНА ВІДРАЗУ ЗАПРОПОНУВАЛА МЕНІ ПОЗИЧИТИ ГРОШЕЙ. Я АЖ РОЗПЛАКАЛАСЯ. ПОДРУГА НЕ ПОВІРИЛА, ЩО МЕНІ НІХТО НЕ ДОПОМАГАЄ, ВСІ ОТАК КИНУЛИ МЕНЕ НАПРИЗВОЛЯЩЕ. СПРАВА В ТОМУ, ЩО БАТЬКИ У МЕНЕ ДАЛЕКО НЕ БІДНІ ЛЮДИ, АЛЕ ДОПОМОГТИ МЕНІ І СВОЇМ ОНУКАМ НЕ ПОСПІШАЮТЬ

Нещодавно в мене сталася така ситуація, яка відкрила мені очі на тих, хто мене оточує. В грудні, перед самими новорічними святами, я впала і на ногу мені наклали гіпс. Зрозуміло, що ходити на роботу за таких умов я не могла – там практично весь день треба на ногах стояти. Тоді мене “попросили” піти з роботи.

Зараз я відновлююся, шукаю роботу, бо сидіти вдома я собі не можу дозволити  – треба годувати дітей. Їх у мене аж двоє – старшій тринадцять, другий вісім. Весь цей час ми з дітьми якось перебивалися на макаронах і на гречці, від чого діти і хворіти почали.

Нещодавно до мене в гості зайшла подруга, я пригостила її кавою, а вона потягнулася в холодильник за молоком. Відкрила і обімліла – мій практично пустий холодильник настільки її вразив, що вона відразу запропонувала мені позичити грошей. Я аж розплакалася.

Подруга не повірила, що мені ніхто не допомагає, всі отак кинули мене напризволяще. Справа в тому, що батьки у мене далеко не бідні люди. Моя мама на пенсії, але батько ще працює на повну силу начальником на будівництві, за кордон їздить у відрядження. Брат теж працює, дружину з дітьми нещодавно відправив відпочивати закордон. І всі ж в курсі моєї ситуації, але пропонувати допомогу ніхто не поспішає.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩