ЯКОСЬ Я БУВ У БАТЬКІВ І МАМА МЕНІ ВИПАДКОВО ПРОГОВОРИЛАСЯ, ЩО СЕСТРА ПОЗИЧИЛА В НЕЇ ВЕЛИКУ СУМУ, АЛЕ ЗА ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС НЕ ПОВЕРНУЛА ЇЙ НІ КОПІЙКИ. МАМА З РОЗУМІННЯМ НАМАГАЄТЬСЯ СТАВИТИСЯ ДО ПЛЕМІННИЦІ, СПОДІВАЄТЬСЯ, ЩО ТА ВІДДАСТЬ ЇЙ БОРГ, КОЛИ МАТИМЕ ЗМОГУ. АЛЕ Я БУВ ВІДВЕРТО ОБУРЕНИЙ ТАКИМ СТАНОМ РЕЧЕЙ – ЗБУДУВАТИ ХОРОМИ, А ПЕНСІОНЕРАМ НЕ ВІДДАТИ БОРГ

 

Світ зараз дуже змінився. В людях зараз багато нещирості і заздрості. Ми розучилися тішитися успіхами інших. Дуже важко дивитися, як інші досягають успіху, а у тебе нічого не виходить. Я завжди намагаюся максимально це придушити в собі. Але зовсім недавно мене звинуватили в тому, що я заздрю. І це моя сестра.

Загалом, ситуація така: у мене є двоюрідна сестра, у якої дуже хороші відносини з моїми батьками. Вона давно заміжня – чоловік і двоє дорослих дітей. Сестра з чоловіком багато років будують власний будинок. Недавно вони таки закінчили будівництво, вийшов справжній палац. Їхній котедж видно здалеку, він вражає помпезністю. Я мав би порадіти за сестру, а натомість я виявив їй своє невдоволення, яке сестра зрозуміла по-іншому.

Сестра є племінницею моєї мами. Мама завжди любила її, наче рідну доньку. А вона активно цим користувалася. Мало того, що мій батько постійно був у них на будові, сестра ще й призвичаїлася зичити у них гроші. Протягом всього будівництва, а це приблизно п’ять років, сестра постійно приходила до моїх батьків і просила грошей. Причому суми були доволі великі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩