Я П0ШК0ДУВАЛА СТАРЕНЬКУ СВЕКРУХУ, І ЗАБРАЛА ЇЇ ДО НАС ДОДОМУ. СПОЧАТКУ БУЛО ВСЕ ДОБРЕ, Я У ВСЬОМУ НАМАГАЛАСЯ ЇЇ ДОГОДИТИ, АЛЕ ТАК ТРИВАЛО ЛИШЕ ПЕРШИХ ДВА МІСЯЦІ. А ОДНОГО ДНЯ, Я РАНІШЕ ПОВЕРНУЛАСЯ З РОБОТИ, НЕПОМІТНО ПРОЙШЛА В КОРИДОР, І ПОЧУЛА РОЗМОВУ СВЕКРУХИ З ЧОЛОВІКОМ. Я ЗРОЗУМІЛА, ЩО ЗРОБИЛА ВЕЛИЧЕЗНУ ПОМИЛКУ, АЛЕ ЧАС НАЗАД НЕ ПОВЕРНУТИ

 

Я не можу сказати, що я дуже добра людина, але я нікому нічого поганого ніколи не бажала.

Коли ми одружилися з чоловіком, стали жити окремо від батьків. Ми жили в одному місті, а свекруха – в іншому. Бачилися кілька разів на рік: на свята і дні народження.

Я завжди до неї добре ставилася: в наші рідкісні зустрічі вона здавалася приємною, розважливою і дуже доброзичливою жінкою. Я з нею могла вільно спілкуватися, адже вона теж була непоганою жінкою.

Але минали роки, і свекра скоро не стало. Я бачила, як вона сумує сама, та ще й додалися проблеми зі здоров’ям. Тому я, коли побачила це все, навіть не замислюючись, запропонувала перебратися до нас. На той час ми побудували великий заміський будинок, а дорослий син поїхав на навчання закордон.

Я тоді й гадки не мала, чим це все може скінчитися. Мила і на вигляд інтелігентна старенька людина виявилася вмілою інтриганкою і маніпулятором.

Десь через два місяці після переїзду свекрухи до нас, стало помітно, що чоловік мій зовсім змінився. Він почав сваритися на рівному місці, критикувати мою їжу, дорікати мені в тому, що я витрачаю багато грошей, необдумано купуючи непотрібні речі та продукти. Говорив, що я погана господиня, купую шкідливі продукти, не слідкую за будинком. Я була дуже здивована, адже чоловік раніше ніколи цього не робив. Згодом чоловік геть перестав мені допомагати, мовляв, не чоловіча це справа. І чим більше проходило часу, тим більше категоричним і незговірливим він ставав.

Одного разу я непомітно зайшла в квартиру і почула розмову свекрухи з моїм чоловіком. Тоді я зрозуміла справжню причину його такої поведінки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩