У ЖИТТІ МАРІЇ ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ ЯК В КАЗЦІ. З СЕРГІЄМ ВОНИ ПОЗНАЙОМИЛИСЯ ВИПАДКОВО, В МАГАЗИНІ. ЇЙ ТОДІ ВИПОВНИЛОСЯ ТІЛЬКИ 25, АЛЕ МАРІЯ БУЛА ВЖЕ РОЗЛУЧЕНА І МАЛА ДОНЬКУ. СЕРГІЙ СТАРШИЙ ЗА НЕЇ, МАЙЖЕ, НА 10 РОКІВ. ЧОЛОВІК ОРЕНДУВАВ ДЛЯ НЕЇ ТРИКІМНАТНУ КВАРТИРУ, КУПУВАВ ЗОЛОТІ ПРИКРАСИ ТА ДОРОГИЙ ОДЯГ. МАРІЇ БУЛО БАЙДУЖЕ, ЩО В НЬОГО Є ДРУЖИНА, ПОВЕРТАТИСЯ ДО КОПІЙЧАНОЇ ЗАРПЛАТИ ВОНА НЕ ХОТІЛА, АДЖЕ ЛЕДВЕ НА ХАРЧІ ЗАРОБЛЯЛА. АЛЕ КАЗКА ТРИВАЛА НЕ ДОВГО, ЯКОСЬ НА РОБОТІ МАРІЯ РОЗКАЗАЛА, ЩО ШУКАЄ КІМНАТУ ДЛЯ СЕБЕ І ДИТИНИ

 

У житті Марії все починалося як в казці. З Сергієм вони познайомилися випадково в магазині. Їй нещодавно виповнилося тільки 25.

Сергій старший за неї, майже, на 10 років, у них закрутився бурхливий роман з щедрим чоловіком.

Марія була на той час вже розлучена, сама виховувала дитину.

А тут зустріла багатого чоловіка, який міг їй дати все.

Цю історію я дізналася на роботі, а потім, коли красива казка скінчилася, Марія сама розповіла мені подробиці цієї, на перший погляд чарівної історії.

Вона красуня працювала на низькооплачуваній роботі і жила в кімнаті – точніше в квартирі, в якій проживав її колишній чоловік зі своїми батьками.

Марії там жилося важко, у них було одне ліжечко з донькою, а в кімнаті було дуже холодно.

Коли Марія познайомилася з багатим чоловіком, їй було все одно, так як жити з колишніми родичами в квартирі було нестерпно, на роботі на якій вона просиджувала з 8 до 17 годин платили дуже мало. Їй ледве вистачало на життя і самі необхідні речі.

А її новий кавалер – запропонував їй переїхати в окрему квартиру, яку він для неї буде орендувати. Квартира була велика, трикімнатна.

Вона погодилася і, як їй здалося, спіймала справжню удачу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩