СЕРГІЙ ПОВЕРТАВСЯ З СЕЛА, РАПТОМ З ЛІСУ ВИЙШЛА ДІВЧИНА – ТОЧНА КОПІЯ ЙОГО ДРУЖИНИ, ЯКОЇ НЕЩОДАВНО НЕ СТАЛО. ВОНИ БЛИЖЧЕ ПОЗНАЙОМИЛИСЯ. ДІВЧИНА РОЗПОВІЛА, ЩО ЖИВЕ З БАБУСЕЮ. СЕРГІЙ ЗРОЗУМІВ, ЩО ВІН НЕ МАЄ ПРАВА ВІДПУСТИТИ ВІД СЕБЕ ЦЮ КРАСУНЮ, ЯКА НЕ ВИПАДКОВО З’ЯВИЛАСЯ В ЙОГО ЖИТТІ

 

Сергій одружився і був дуже щасливим. У молодої сім’ї вже народилося двоє дітей і раптом дружини не стало. Сергій не розумів, як далі жити, але потрібно було дітей піднімати на ноги. Щодня він прокидався, сподівався побачити кохану поруч, а її не було. За дітьми допомагали доглядали мама і теща.

Все здавалося страшним сном, Сергій ходив на роботу, автоматично виконував всі необхідні дії, в кінці роботи мріяв, що прийде додому, і дружина буде його чекати з смачною вечерею, обіймати і радіти, що він повернувся. Але насправді його зустрічали тільки мама і дітки. Сергій страждав, ночами плакав.

Коли він усвідомив, що «любов всього його життя», як він думав, вже не повернеш, що вона вже місяць як спочиває, то кинувся в полон оковитої. Матері не знали, що з ним вже й робити, навіть хотіли вже хотіли до знахарки його відвести. Але Сергій знайшов в собі сили, щоб жити далі, почав працювати, купив машину. У вільний від роботи час він таксував.

В одній з таких поїздок з ним сталося диво. Він відвіз клієнта в село, повертався і зустрів дівчину – точну копію своєї дружини. Тільки брови широкі і чорні, а у колишньої дружини були тонкі, «вищипані».

Дорога з села вела через ліс. Сергій був змушений зупинитися, оскільки пробив колесо. В цей час з лісу вийшла дівчина. Спершу він подумав, що його дружина прийшла за ним, щоб забрати з собою на той світ. Але дівчина підійшла і посміхнулася. Сказала, що родом з найближчого села, вона загубила корову і запитала, чи не бачив він тварину. Наляканий Сергій згадав, що нещодавно повз пробігала маленька корівка, злякалася його, повернула вліво.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩