Вона розрізала лимон і засипала його сіллю. Коли я побачила результат — то зробила те ж саме!

 

Лимон — це фрукт, який ми всі знаємо і використовуємо на кухні. Лимон часто використовується для ароматизації салатів, для додання смаку і як приправа для різних страв. Ну, і звичайно, в солодощах. Ми використовуємо не тільки сік, але і шкірку. Ми можемо випити лимонний сік або насолодитися його кислим смаком, просто з’ївши шматочок.

Насправді, в лимоні тисячі корисних властивостей, які з максимальною користю для здоров’я використовують в Індії .. Вас цікавить питання, яким чином? Зараз пояснимо. Лимон багатий на вітаміни С і В, а також містить лимонну кислоту і мінерали, такі як кальцій і фосфор. Це найбільш важливі поживні речовини, необхідні організму для правильної роботи.

Лимон є потужним антиоксидантом, здатним запобігати накопиченню шкідливих речовин в організмі. Це сприяє нормальному функціонуванню кишечника і допомагає вирішити проблеми з травленням, такими, як здуття живота. Крім того, лимон відмінно підходить для впорядкування млявого обміну речовин, особливо, якщо його з’їсти вранці і запити теплою водою. Загалом … користі від лимонів багато, і вигоди, які він приносить — справжнісінькі.

Але є спосіб ще більше збільшити його позитивний вплив на нас. І все завдяки індійському рецепту, який використовують навіть в Північній Африці. Що ж це таке? Йдеться про ферментовані лимони. Завдяки бродінню і солі, в лимоні стає ще більше ферментів, вітамінів і мінералів, що робить його в три рази кориснішим і ефективнішим. Але що таке бродіння лимона?

Щоб викликати цей процес, необхідно зробити кілька кроків.

• По-перше, потрібно взяти досить великий скляний контейнер, щоб скласти туди лимони. Вимийте його і нехай висохне.

• Візьміть 4-5 лимонів (бажано органічного виробництва), ретельно вимийте їх в воді з додаванням питної соди.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩