Прuховувала від чоловіка, яка в мене зарплата 6 років, як з’ясувалося – не дарма

 

Ми живемо в досить неоднозначному світі. Все так швидко змінюється, що навіть страшно подумати. Моя бабуся завжди вчила мене бути чесною і доброю з чоловіком. Вона в усьому довіряла дідусеві, вони жили душа в душу.

Але в нашу епоху варто жити зовсім за іншими принципами. Це я зрозуміла ще в університеті, коли мене зрадив мій перший хлопець. Потім через кілька років я вийшла заміж і незабаром пішла в декрет.
До цього я працювала в фірмі мого колишнього однокласника. Він займався виготовленням меблів з рідкісних порід дерева. Робота була неважка, дохід приносила стабільно.

У декреті я не планувала засиджуватися. Через два роки після народження сина відправила його в сад, а сама побігла на роботу. І тут я дізналася, що наша фірма ледве тримається на плаву. Керівництво активно скорочує штат. І я в списках претендентів на звільнення практично перша …

Але я не розгубилася, а почала працювати за трьох. Мені дуже хотілося, щоб дітище мого однокласника все ж вирулило хоча б на колишній рівень. Мої старання були гідно оцінені. Більш того, фірма дійсно змінила вектор розвитку і знову почала виробляти досить затребувану продукцію.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩