Рано вранці пролунав дзвінок у двері. Я ледве встала з ліжка, накинула халат, пішла до дверей. Відкривши їх, ледь не збожеволіла. Біля порога стояла рвана сумка, а в ній загорнута в брудну ганчірку дитина

 


Ми з чоловіком сім років разом і весь цей час намагаємося щоб дітей. Нічого не допомогли. Зважилися ми на усиновлення, зібрали документи, отримали згоду і стали в чергу. «Яка чергу?» – скажете ви, – «Покинутих дітей цілі дитячі будинки!» Так, але нам дуже хотілося, щоб наш малюк був новонародженим. Мені хотілося пройти всі етапи материнства з самого початку. Так ось, на таких черга є, причому велика і «блатна». Навіть через знайомих швидко отримати грудне немовля не вийшло.

Ми кожен день чекали, що пролунає дзвінок і нас запросять за дитиною. У пріоритеті була дівчинка, але й від хлопчика ми б теж не відмовилися. Про те, що ми готуємося стати батьками знали багато, ми не приховували своїх благих намірів.

Рано вранці пролунав дзвінок у двері. Я ледве встала з ліжка, накинула халат, пішла до дверей. Відкривши їх, ледь збожеволіла.Біля порога стояла рвана сумка, а в ній загорнута в брудну ганчірку дитина. У під’їзді, звичайно, нікого вже не було.

Я схопила сумку і занесла в будинок. Розбудила чоловіка. Швидко діставши чисте простирадло, я прибрала з малюка цю ганчірку, і знову у мене стався шок. По-перше, від того, що це була дівчинка. По-друге, я відразу зрозуміла, що дитина ось тільки-тільки з’явився на світ. Я сфотографувала все так як було, щоб не затягувати з гігієнічними процедурами до приїзду поліції, яку викликав чоловік.

Мені було страшно брати в руки таку дитину, але все ж я, як змогла, привела її в порядок. Чоловік побіг до цілодобової аптеки по суміш. До приїзду поліції ми вже були чисті і ситі, загорнуті в простирадло! Поліцейські опитали нас, склали якийсь папір і сказали, що забирають дитину до будинку маляти. Я упиралася, але варіант був один – віддати дитину, а самим їхати швидше в адміністрацію і, крім всієї черги, оформляти на цю дитину поки що хоча б тимчасову опіку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩