Привів син наречену знайомитися. Я готувалася, шість годин біля плити стояла. Вона мені сподобалася, але все різко змінилось, як тільки ми сіли за стіл

 


– Мама, познайомся, це Аня. Моя дівчина. Не знаю, що ще сказати, думаю, що поступово Ви одна одну пізнаєте, а мої слова тут будуть зайвими.

Так почалося це цікаве і вкрай дивне знайомство. Дівчина не дивилася в мої очі, а коли випадково наші погляди все-таки перетиналися, відразу і перемикала свою увагу на щось інше. Як могла, я підтримувала бесіду. То ми поговорили про кота Ваську, про те, який він у нас чудовий. То про вечерю, яка у мене сьогодні зайняла майже 6 годин. Про вечерю і піде далі мова.

Єдине, що я для себе відзначила, дівчина – дуже скромна, а це не може не подобається матері вже практично дорослого сина. І мені це дуже подобалося. Але все дуже скоро змінилося. Коли ми сіли за стіл, молода дама якось дивно подивилася на Кирила – це мій син і її наречений в одній особі. Потім вперше за годину подивилася на мене уважно і осудливо.

– Я таке не їм, тьоть Тань. Це ж все жирне. Так, і Вам би не радила. Це шкідливо для фігури і для здоров’я, між іншим. Я, мабуть, почекаю Кирюху в залі. Кірочка, але я б і тобі не радила це вживати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩