Свекруха чомусь вирішила, що це її квартира і приходила до нас щодня. Бувало, що вона навіть залишалася у нас на ніч – сама стелила собі в іншій кімнаті і лягала спати, не питаючи дозволу. Одного разу я не витримала і сказала, щоб свекруха збиралася і їхала додому, таксі я їй вже викликала. Вона, звичайно, була ошелешена і сказала мені, що піде з моєї квартири лише з своїм сином. Я не думала, що Артем прийме сторону своєї мами

Коли мені виповнилося 25 років, я переселилася в квартиру, яку мені подарували батьки на ювілей. Гарна, нова, з ремонтом, дві кімнати – я була просто щаслива. І саме в цей час мама почала наполягати на знайомстві з сином її подруги.

Артем був старшим за мене на 6 років і йому вже час було одружуватися. Нас швидко познайомили і так само швидко одружили. Не скажу, що я була сильно проти – хлопець мені сподобався. Ми швидко знайшли спільну мову, я б навіть сказала, що закохалася. І все було б нічого, якби не його мама.

Моя свекруха приходить кожен день до нас додому і починає командувати. Приходить без попередження і щодня, я дуже втомилася від її візитів. Я просила чоловіка поговорити з нею, пояснити їй, що це не її будинок, але все марно. Вона може прийти до нас в вихідний день, коли хочеться полежати, поніжитися в ліжку, о 7 годині ранку і починає не говорити, а повчати: «Ірино, ти погана дружина, ти повинна вставати о 6 годині ранку і готувати їжу, а то у мого сина проблеми з здоров’ям».

Ми перевіряли і у нього з здоров’ям все добре. І так кожен день, я вже не знала, що робити. Свекруха чомусь вирішила, що це її квартира. Бувало, що вона навіть залишалася у нас на ніч – сама стелила собі в іншій кімнаті і лягала спати, не питаючи дозволу.

Одного разу я не витримала і сказала, щоб свекруха збиралася і їхала додому, таксі я їй вже викликала. Вона, звичайно, була ошелешена і сказала мені, що піде з моєї квартири лише з своїм сином. Я не думала, що Артем прийме сторону своєї мами.

Чоловік образився, сказав, що я безсердечна, зібрав свої речі і пішов. Я думала, що він одумається, але не тут, то було. Артем подав на розлучення, мама швидко знайшла йому дівчинку, яка їй в рот заглядає, і вони хочуть одружитися. Мені було дуже прикро це чути, але це його вибір, тому заважати я не стала.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩