Народні прикмети про дзеркала: яку небезпеку вони приховують

 

Мабуть, не існує більш дивного предмета в домашньому побуті, ніж дзеркало. Маги в один голос називають його порталом в інші світи і застерігають новачків від роботи з ним. Народні повір’я не відстають від побоювань чаклунів, і прикмети на дзеркало міцно увійшли в людську свідомість. Справедливим буде визнати, що в більшості випадків вони дійсно виправдовують своє існування, інформує Ukr.Media.

Прикмети: старе дзеркало

Старі дзеркала заслуговують особливої уваги, так як вони володіють власною історією — щасливою чи ні. Деякі люди, переїхавши в квартиру і не змінивши в ній обстановку, помічають, що ніби починають жити чужим життям. Вся справа в залишеному колишніми власниками дзеркалі. Воно:

транслює в світ накопичену за роки енергетику. Якщо дзеркало відображало сварки, хвороби та інші неприємні події, то цей негатив продовжить виливатися на нових мешканців будинку;

може бути незакритим порталом в іншу реальність. Деякі маги працюють з дзеркалами, викликаючи через них всіляких темних сутностей. Поступово формується своєрідний коридор, і «гості» отримують шанс провідувати нових власників навіть проти їх волі;

здатне виступати в ролі предмета, який передає порчу на смерть. Іноді дзеркала цілеспрямовано заряджають негативом з метою заподіяння шкоди. У такій ситуації новий власник ризикує життям, дивлячись на відображення.

Як свідчать прикмети, чуже дзеркало, якими довго користувалися, — потенційно небезпечний предмет, і від нього краще позбутися. Зробити це можна на спадаючому місяці одним із способів:

Накрити дзеркало темною тканиною і в такому вигляді розбити на дрібні шматочки. Загорнуті осколки віднести на болото і втопити.

Занурити дзеркало в холодну воду на три доби. Міняти рідину кожні шість годин. Після закінчення терміну віднести непридатний предмет в глухе місце і залишити там (підійде навіть звичайний міський смітник).

Загорнути дзеркало в темну тканину і відправитися з ним у ліс. Зайшовши подалі, викопати глибоку яму. В неї опустити закутанное дзеркало «обличчям» вниз, після чого засипати його землею. Буває, що старе дзеркало не турбує господарів, а навіть подобається їм. У такому разі його допустимо залишити, але тільки за умови попереднього очищення водою або вогнем).

До чого розбивається дзеркало

З молоком матері люди вбирають інформацію про те, що розбите дзеркало — поганий знак. Що кажуть народні прикмети з цього приводу?

Розбити дзеркало спеціально або в поганому настрої — до нещастя. Скільки уламків вийде, стільки років не буде везти. Деякі вважають, що невдачі будуть супроводжувати всіх мешканців будинку протягом семирічного циклу.

Випадково розбите дзеркало — до змін. Якщо уламків непарна кількість, слід чекати весілля. Парне число віщує смерть когось із близьких.

Впало і розбилось дзеркало — ознака, що вказує на енергетичну атаку, спрямовану на будинок. Можливо, хтось намагається навести порчу. Слід задуматися про взяття магічною захисту.

Дитина розбила дзеркало — попередження про можливі небезпеки. Не виключено, що нещодавно зроблений вибір — неправильний. Дитині нічого не загрожує, так як до 7 років вона знаходиться під материнським захистом. Діти, які не знають про погані прикмети, уникають будь-яких негативних наслідків (неведення служить щитом).

Розбити чуже дзеркало — знак несумісності людей. Хтось з них свідомо чи ні, але намагається зашкодити іншому.

Розбилося дзеркало в машині — висока ймовірність аварії. Як варіант — автомобіль скоро доведеться міняти (не виключено, що в результаті ДТП).

Якщо маленьке дзеркало розбилося на дві половини, слід очікувати розлуки з близькою людиною. Розлучення, розлука, переїзд, смерть.

Зберігати у себе тріснуте дзеркало — до хвороб, слабкості, нещасть. Пошкодження такого характеру поєднане з проникненням у світ негативних енергій, які можуть бути небезпечні для людей.

Дивитись в тріснуте дзеркало — розбивати власну душу на осколки, провокуючи проблеми фізичного та психічного характеру.

Наступити на дзеркало так, що воно тріснуло, — поганий знак, що віщує сльози, горе і переживання. Можливі смерті, серйозна хвороба або травма.

Хоча традиційно люди очікують усіляких бід від розбитого дзеркала, не можна виключати і звичайну незграбність людини. Випадково упустити можна що завгодно. Рекомендується виробляти власну систему прогнозів. Наприклад, для багатьох розбите дзеркало служить провісником нової роботи, доленосної зустрічі, раптового прибутку. Необхідно уважно спостерігати за подіями свого життя — тоді орієнтуватися в прикметах буде простіше. Але в будь-якому випадку пошкоджене дзеркало обов’язково потрібно утилізувати. Це пов’язано з енергетичною нестабільністю предмета: осколки нездатні забезпечити «особистісну» цілісність речі.

Як правильно викинути розбите дзеркало: необхідно загорнути в тканину і закопати (викинути). Дивитись в нього не можна.

Прикмети: дзеркало впало

Окрема категорія прикмет стосується «поведінки» дзеркала. Коли воно, будучи добре закріпленим, раптово падає, світобудова намагається привернути увагу людини:

Якщо дзеркало розбилося або тріснуло при падінні, то трактування те ж, що і раніше: нещастя, небезпеки, зміни. Буває, що предмет належить людині, що знаходиться далеко. У такому разі пошкодження впавшого дзеркала вказує на смерть або серйозну хворобу свого власника.

Дзеркало впало, але не розбилося — сприятлива ознака, яка говорить про сильний захист будинку, який не так просто пробити. Турбуватися нема про що.

Постійно падаюче дзеркало, якщо навіть залишається цілим, вказує на негарну атмосферу в оселі. Цьому можуть сприяти сімейні сварки, несправедливі покарання дітей, зради і т. д. Рекомендується задуматися про свою поведінку: дзеркало служить точним індикатором енергетичного здоров’я вдома. Варто провести його чистку.

Впустити дзеркало і не розбити його — привід бути обережним. Людину намагаються попередити про нерозумну поведінку. Необхідно уважно спостерігати за ситуацією. Впавше, але вціліле дзеркало — в цілому непогана прикмета. Це скоріше попередження, ніж сигнал про небезпеку. Дзеркалом припустимо користуватися далі, попередньо промивши його солоною водою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩