Антон завжди з ніжністю говорив про дітей. Ми навіть обговорювали скільки в нас їх буде і як назвемо, тому я очікувала побачити позитивну реакцію, але вийшло все не так. – Якби ж я знав, то не витрачав би на тебе час, бо жінка з причепом не входить в мої плани. Я з хорошої сім’ї, і мама ніколи б не дозволила мені зробити таку дурницю. – В цей момент я тисячу раз пожаліла, що дозволила з’явитись на світ Софійці

 

Я дівчина, як люблять в нас  казати, “з причепом”. Тому вже кілька років мені доводиться приховувати від хлопця свою дитину.

Свою Софійку я народила в 25 років. Завагітніла випадково, тому батько дитини випарувався відразу ж, як тільки дізнався про мій стан. Я і сама не хотіла цієї дитини, але батьки наполягли. Сказали, що, якщо щось з нею зроблю, то потім все життя буду про це шкодувати. Але, якщо чесно, зараз я шкодую лише про те, що дозволила їй з’явитись на світ.

Моїй доньці вже п’ять років. За цей час у мене було кілька недовгих романів і кілька досить тривалих. Але жоден чоловік не знав про те, що у мене є дитина. Я свідомо не розповідаю про Софійку після однієї історії

Через кілька місяців після народження моєї Софійки, я познайомилася з чудовим, як мені здавалося, хлопцем. Він був на два роки молодший за мене, але мене анітрохи це не бентежило. Тоді мені здавалося, що я вперше закохалася по-справжньому.

Ми зустрічалися вже пів року, і я вирішила розповісти йому про свою доньку. Антон завжди з ніжністю говорив про дітей. Ми навіть обговорювали скільки в нас їх буде і як назвемо, тому я очікувала побачити позитивну реакцію з його боку, але вийшло все не так.

– Ти весь цей час водила мене за хвіст! Чому не розказала одразу ж всю правду? Ти просто обманула мене. Якби ж я знав, то не витрачав би на тебе час, бо жінка з причепом не входить в мої плани. Я з хорошої сім’ї, і мама ніколи б не дозволила мені зробити таку дурницю.

Від почутого я мало не знепритомніла. А де ж ділася любов, почуття? Хіба можна за одну хвилину взяти і розлюбити?

З тих пір, якщо у мене зав’язується роман, про свою дитину я не розповідаю. Іноді залишаю її у бабусі з дідусем, іноді у сестри. Вони раді поняньчитися з нею, а я можу тим часом спробувати побудувати своє особисте життя.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩