Катя написала відмову від дочки через родиму пляму в неї на щоці. Це ганьба суцільна, в неї пальцем тикати будуть. І в мене заодно

На вигляд, Катя звичайна майбутня мама. Дітей вона чекала, переживала за них, задавала лікарям купу питань — все як у всіх. У пологовий будинок вона лягла заздалегідь, бо чекала двійню — лікарі вирішили перестрахуватися і потримати її під наглядом.

Перейми у неї почалися вночі — терпіти Катя зовсім не вміла і поставила на вуха весь пологовий будинок. Але й не таких бачили, так що рівно о п’ятій ранку на світ з’явився перший малюк — здоровий хлопчик. А в п’ятій п’ятнадцять народилася і друга дівчинка.

Обидві дитини були абсолютно здорові — якщо не брати до уваги, що в однієї на щоці була велика темна родима пляма.

Першою на руки молода мама взяла саме доньку — і одразу гидливо скривилася і віддала її на руки акушерці. Потім взяла сина, уважно оглянула і обняла.

Ми переглянулися, але промовчали. Дивна, звичайно, поведінка, але нічого. Тільки ось вранці виявилося, що не все так просто — Катя написала відмову від дочки:

По-перше, батько їх мене кинув і двоє дітей і так важко буде. А по-друге, що мені робити з такою дівчинкою? Якби ще хлопець був, а так — ганьба суцільна, в неї пальцем тикати будуть. І в мене заодно.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩