Вдень Ніна Сергіївна гуляла містом, заходила провідати колег на старій роботі – робила все, аби не повертатись додому. Там на неї чекав старенький і вкрай незручний диванчик на кухні і невістка, яка воліла взагалі з нею не спілкуватись. Жінка хоче попросити молодих звільнити її квартиру, але розуміє, що йти їм нікуди, хоча й так, як є далі тривати просто вже не може і край

 

Вдень Ніна Сергіївна гуляла містом, заходила провідати колег на старій роботі – робила все, аби не повертатись додому. Там на неї чекав старенький і вкрай незручний диванчик на кухні і невістка, яка воліла взагалі з нею не спілкуватись. Жінка хоче попросити молодих звільнити її квартиру, але розуміє, що йти їм нікуди, хоча й так, як є далі тривати просто вже не може і край.

Моя дочка заміжня за іноземцем. Я гостювала у неї 2 роки, допомагала з дитиною, займалася домашніми справами. А дочка працювала з чоловіком в одній фірмі, і приходили додому тільки ввечері. Я думала, що їх все влаштовує, але помилялася. Зять прямо сказав, що більше не хоче зі мною жити і мені потрібно повернутися додому.

Через місяць я була вже в своєму місті, в своїй квартирі. Але тут мені місця теж немає: мій син привів нову невістку, навіть не порадившись зі мною. За той період, який я жила у дочки, він розлучився зі своєю колишньою дружиною і залишив їй квартиру. До того ж, його нова дружина при надії, а грошей у них на знімну квартиру немає. Як мені бути? Я ж не можу вигнати рідного сина з квартири. Але жити з ними в однокімнатній квартирі тісно. Та й колишня дружина мені більше подобалася, ніж ця.

Я вирішила зателефонувати доньці і пояснити ситуацію. Думала, може, вони передумають і дозволять мені повернутися. Але ні. Прикро, але що поробиш. Там менталітет інший.

Я розумію і сина свого. Він не думав, що я повернуся. Зараз я вимушена спати на кухні на невеликому диванчику. А вдень ​​я постійно гуляю по магазинах, на колишню роботу заходжу провідати співробітників, аби вдома не сидіти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩