– Чоловік приховував частину доходів від мене і постійно відкладав гроші. В результаті купив квартиру рідній сестрі, але оформив її на свою матір. Чоловік думає, що я не знаю про квартиру!

 

Ситуація така: чоловік приховуває від своєї дружини частину доходів, жив він не на одну зарплату. Гроші відкладав і відкладав. В результаті купив квартиру, але оформив її на свою матір.

– Як кваліфікувати його вчинок? Вивів гроші з сімейного бюджету? Або надійшов, як благородна людина?

Версія Олени:

– Чоловік думає, що я не знаю про квартиру. Але я ж не сліпа, і не глуха. Я знала, що він це рано чи пізно зробить. І не вгледіла.

Знала, що він їздить до своєї матері радитися, обговорювати варіанти, а не кава з пиріжками пити. Наші телефони синхронізовані, я знаходила вкладки з сайтами агентств нерухомості, пошукові запити. Були дзвінки, на які він не відповідав, або телефонував, йдучи з дому.

Так, фактично, наш сімейний бюджет багато втратив. Нічого, чоловік ще запрацює. Головне, йому не заважати досягати своїх цілей. Так що з мого боку претензій немає.

Все, що дала родина мого чоловіка – гарну освіту. Зі студентських років він підробляв, з першою серйозною зарплати став робити накопичення, перекладав їх у валюту. Купив студію, потім продав її і взяв квартиру, в якій ми зараз живемо.

А то, що не кинув сестру напризволяще, дозволяє мені сподівається, що і мене він не кине в складній життєвій ситуації.

Версія Діми:

– Як би ми, чоловіки, не любив своїю дружину, сестра – це особлива категорія. Рідна!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩