Завдяки нашій сусідці, ми побачили, як живуть в злиднях діти при живих і здорових батьків. Більшість сімей, плануючи дітей, оцінює свої доходи, намагається зрозуміти, протягнуть чи на одну зарплату чоловіка і дитячу допомогу року три, поки малюк не піде в садок. Наші сусіди завели чотирьох дітей за 5 років ні про що не думаючи!

 

Завдяки нашій сусідці, ми побачили, як живуть в злиднях діти при живих і здорових батьків. Більшість сімей, плануючи дітей, оцінює свої доходи, намагається зрозуміти, протягнуть чи на одну зарплату чоловіка і дитячу допомогу року три, поки малюк не піде в садок. Наші сусіди завели чотирьох дітей за 5 років ні про що не думаючи.

Максин і Аліна одружилися коли їм було 28 і 26 років відповідно, зустрілися вони в місті, кудивтели від настирливої ​​рідні.

Сподобалися один одному в день знайомства і довго не думаючи, з’їхалися. Обидва без освіти, недалекі, вони постійно ревнували при людно один одного, будинки бувало, що і билися, а потім мирилися.

Після народження старшої доньки, вони вирішили повернутися на батьківщину дружину. Їхати і оглядати стару свекруху, жінка відмовилася – вдома вона була сама собі господиня. Ревнощі і бійки перший час лякали сусідів, а потім ми звикли. Пара не любила, коли хтось ліз в їхні стосунки – ми посварилися, ми і помиримося.

Через рік, в кінці весни, народився хлопчик. Копія свого батька, він був гордістю матері. Минуло ще два роки і чекає двійню.

Сусіди розводять руки, так як старші діти попередню зиму відходили в гумових чоботях, благо хоч шкарпетки вовняні «турботливі» батьки їм купили та холоду у нас не такі.

У будинку вічно немає їжі, діти одягнені не по сезону в чужі речі та взуття, борги за комуналку. Сім’я вирішує «продати» стару машину, знайшовши фірму, яка бере за свої послуги пару гривень.

Здобуті таким чином гроші пішли за 4 місяці: перекрила всі борги по комуналці, одяг і взуття всім і крутий телевізор величезного розміру.

Залишки, чоловік виїхав до закордон нібито влаштовуватися на роботу, витратив на п’янки і жінок. І ось знову голод, знову злидні. Діти, яких підгодовують сусіди вихоплюють їжу з рук коли ті заходять, а то й самі забігають до них, стукають і просять поїсти.

Органи опіки розводять руками. Вони дивляться на дітей, на матір, батька. Розуміють, що все погано, а й дитячий будинок на їхню думку… не добре. Чисто, тепло, ситно, але немає батьків.

Максим, з часом починає красти, кілька разів його викривали в цьому сусіди і били. Перші два зуба йому вибили вони, ще чотири, він втратив пізніше, в бійках з друзями-алкоголіками.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩